zsaslawno.pl
Pomoc dla zwierzaków PDF Print E-mail

W ramach akcji pomocy dla zwierząt udało nam się zebrać 70 kg karmy dla psów i kotów. Wprawdzie spóźniliśmy się z dostarczeniem karmy o miesiąc, ale wiemy, że karma się przyda, szczególnie, że pogoda nie sprzyja. To taki prezent na Mikołajki ...

 
Mikołajki w ZSA PDF Print E-mail

5 grudnia Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich miłą niespodziankę.....

 
Dzień Wolontariatu PDF Print E-mail

5 grudnia z okazji Światowego Dnia Wolontariatu uczciliśmy wieloletnią działalność Szkolnego Klubu Wolontariusza w ZSA, który istnieje od 2006 roku. Wolontariusze ZSA obecni są prawie na każdej imprezie charytatywnej w mieście.  Z okazji tego święta opiekunki Szkolnego Koła Wolontariusza, p. Agnieszka Pitus i p.Małgorzata Krakowska, podziękowały wszystkim za ich gotowość i bezinteresowną pomoc na rzecz innych. Każdy z wolontariuszy otrzymał pamiątkowy dyplom.

 
Olimpiada przedsiębiorczości PDF Print E-mail

Dnia 6 grudnia 2018 roku odbył się szkolny Olimpiady Przedsiębiorczości.  I miejsce zajęły Julia Kowalik z klasy II TE oraz Klaudia Szymanek z klasy III TE, II miejsce- Ewelina Wiśniewska z klasy III TE, III miejsce Weronika Skwarek z klasy II TE oraz Roksana Jędraszczyk z klasy III TE! GRATULUJEMY!

 
Grudniowa akcja zbiórki krwi PDF Print E-mail

 

Dnia 29 listopada 2018 roku odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zgłosiło się na nią 31 dawców, zarejestrowano do oddania krwi 29 uczniów, którzy oddali 12 360 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce. Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły oddać krwi, zapraszamy na akcję, która odbędzie się 24 stycznia 2019 roku!

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Page 11 of 174