zsaslawno.pl
Akcja HDK PDF Print E-mail

Dnia 29 listopada 2018 roku odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zgłosiło się na nią 31 dawców, zarejestrowano do oddania krwi 29 uczniów, którzy oddali  12 360 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce.  Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły  oddać krwi, zapraszamy na akcję, która odbędzie się 24 stycznia 2019 roku!

 
Nasi wolontariusze na koncercie charytatywnym dla Nikoli PDF Print E-mail

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili kilka sobotnich godzin na pracę w trakcie koncertu charytatywnego. W punkcie gastronomicznym pracowali: Patrycja Chmielewska, Katarzyna Złotkowska, Jakub Dembowy, Jarosław Kamiński, Krystian Kurzel, Milena Krzemińska, Paweł Domżalski, Kinga Kamińska, Oliwia Pasternacka, Danka Zalewska, Bartek Stryczyński. W punkcie wplatania warkoczyków: Dominika Stawicka, Wiktoria Sobierańska i Daria Egierd. Pomagały przy aukcji: Natalia Łysko i Kasia Łukasik. Podziękowania również dla drużyny ratowniczej i jej opiekuna Pana Piotra Kuliga za pokaz i szkolenie z pierwszej pomocy.

 
Pomagamy Marcelowi PDF Print E-mail

W trakcie wywiadówki 22.11.2018 r. oraz na przerwach 23.11. 2018 r. rodzice, nauczyciele i uczniowie ZSA mogli kupić los na loterii, wypić kawę, spróbować pysznych ciast. Zebraliśmy 1887,81 zł. Kwota została przelana na konto fundacji, która zbiera środki na dalszą rehabilitację i leczenie Marcela Morawiaka. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za pomoc i wsparcie. III Ta z wychowawczynią

 
"Młodzieży czytanie" PDF Print E-mail

W dniu 20 listopada 2018 r młodzież naszej szkoły wzięła udział w  III edycji akcji „Młodzieży Czytanie”, które odbyło się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Przedsięwzięcie to było kontynuacją wrześniowej akcji Narodowe Czytanie. Organizatorami akcji byli: Kuratorium Oświaty w Szczecinie,  Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie oraz Koszalińska Biblioteka Publiczna. W wykonaniu Wiktorii Skarbek IaB, Jakuba Czesnowskiego z kl. IaT,  Julii Kowalik, Weroniki Skwarek, Łukasza Smyka z kl. IIaT, Patrycji Chmielewskiej, Katarzyny Złotkowskiej,  Jarosława Kamińskiego, Dominika Łopuszyńskiego , Kacpra Podolskiego z kl. IIbT można było wysłuchać fragmentów „Starej baśni” Ignacego Kraszewskiego.

 
Powiatowe obchody rocznicy odzyskania niepodległości PDF Print E-mail

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Page 11 of 173