Podczas tygodnia mobilności, kolejne dni upływały na pracy, zabawie oraz zwiedzaniu Gdańska.
Młodzież projektowa z Turcji oraz Włoch wzięła udział w warsztatach pierogowych przeprowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły, panią Magdalenę Karbowiak i pana Irka Parszczyńskiego.
W godzinach popołudniowych w czwartek cała grupa udała się do Słupska do Galerii Bursztynu oraz na kręgle. W piątek nastąpiło podsumowanie mobilności w ramach projektu "Developing Flexibility For The Job Market".
Ostatniego dnia młodzież zaprezentowała efekty swojej grupowej pracy dotyczącej stworzonych przez siebie firm gastronomicznych. Grupy wykazały się bardzo dużą kreatywnością, zdolnościami plastycznymi i aktorskimi.
Po prezentacji przyszedł czas na podziękowania pełne szacunku i wzruszeń, które zostały skierowane do Dyrekcji Szkoły, Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły zaangażowanych w działania projektowe oraz Partnerów z Włoch i Turcji.
Ten wspaniały dzień pełen był wzruszeń i pozytywnych emocji .  
Kolejne spotkanie we Włoszech...See you soon in Italy.
Dwa dni projektu Erasmus+ za nami. Rozpoczęliśmy drugą z trzech mobilności w ramach projektu "Developing Flexibility For The Job Market" ?? ?? ??
Tym razem.....my jesteśmy gospodarzami!
Pierwszy dzień zaczął się bardzo tradycyjnie, czyli od uroczystego przywitania wszystkich gości, którego dokonała pani wicedyrektor, Aneta Leśniak.
Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił Krzysztof Gorzeń z klasy 1aT, zaś artystyczną Bartłomiej Boduch z klasy 2aT
Nauczyciele poznali zakątki naszej szkoły. Młodzież zaś wzięła udział w grze miejskiej CITY GAME, której zwieńczeniem była wizyta w Urzędzie Miasta Sławno.
Ostatnią częścią programu były gry i zabawy. Cel: integracja OSIĄGNIĘTY‼️
Podczas drugiego dnia mobilności,  uczniowie pracując w grupach mieszanych, wcielili się w rolę potencjalnych przedsiębiorców tworząc dla "swoich" firm: nazwę, LOGO i reklamę czyli stawiali "Pierwsze kroki w biznesie", po intensywnej pracy przyszedł czas na przyjemności i wszyscy udali się na wycieczkę do Ustki, a tam odbyło się  spotkanie z lokalnym przedsiębiorcą, produkującym tradycyjne, polskie cukierki - KRÓWKI. Następnie przespacerowali się ulicami nadmorskiego kurortu.

Erasmus+. Projekt kulturowy "The new approaches opposite old stereotypes", którego finał odbył się w Portugalii, dobiegł końca. Przez ostatni tydzień grupa młodzieży wraz z opiekunami p. Aleksandrą Duczmal i  p. Urszulą Poborską oraz Panem Dyrektorem Marianem Krakowskim, uczestniczyła w pracach projektowych. Uczniowie z Rumunii, Portugalii, Grecji, Turcji oraz Polski w międzynarodowych grupach pracowali nad projektem.  Ponieważ nie samą pracą człowiek żyje, był także czas na zwiedzanie. Wszyscy, którzy w projekcie uczestniczyli zwiedzali Pinhao, uczestniczyli w rejsie po rzece Duoro,  odwiedzili też Muzeum Word of discoveries w Porto jak również samą miejscowość Porto.