Dzień otwarty Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie. Odwiedziła nas dzisiaj młodzież z kliku szkół, między innymi: Szkoła Podstawowa nr 2 w Sławnie , Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie , Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie.

Uczniowie uczestniczyli w pikniku naukowym. Mogli obejrzeć pokazy "Chemia ogólna", "Elektryzujące eksperymenty czyli energia pod napięciem", "Kraina niskich temperatur" zaprezentowanych przez Centrum Edukacji smartLab. Ponadto odbył się pokaz "Zielonych technologii", pokaz wirtualnego laboratorium Empiriusz oraz pokaz ratownictwa medycznego. Młodzież zapoznała się z ofertą edukacyjną ZSA oraz odbywającymi się w naszej szkole projektami "Erasmus+". Dla naszych gości przygotowany został poczęstunek, każdy mógł skosztować pieczonej kiełbasy z grilla. Frekwencja dopisała. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie ofertą edukacyjną, mamy nadzieję, że z niektórymi z Was spotkamy się we wrześniu.