Na przełomie marca i kwietnia, odbył się konkurs fotograficzny „ZIEMIA SŁAWIEŃSKA – WYJĄTKOWE MIEJSCA”. Ziemia Sławieńska ma bogatą historię i niezaprzeczalne uroki, co uczniowie uwiecznili na fotografiach, wskazując na zabytkowe budowle i walory krajobrazowe. Zwycięskie fotografie prezentujemy w poście. Organizatorem konkursu była Pani Alicja Pawełek. Zwycięzcami konkursu zostali:
1 miejsce- Amelia Kryszczak z klasy 2bT
2 miejsce- Wiktoria Siemiątkowska, Roksana Karwowska z klasy 3bT
3 miejsce- Jakub Czachor z klasy 3aT.
Gratulujemy wygranej i dziękujemy za udział w konkursie.
