W czwartek, 5 marca 2026 roku,  uczniowie klasy 2aT odwiedzili Urząd Miasta w Sławnie. Podczas spotkania z panią Magdaleną Tęgosik-Gerlach uczniowie poznali zasady rejestracji działalności gospodarczej oraz dowiedzieli się, jakie branże są obecnie dochodowe i na jakie usługi jest największe zapotrzebowanie. Pani Magdalena w bardzo ciekawy i przystępny sposób opowiedziała również, jakie warunki trzeba spełnić, aby uruchomić własną firmę. Odpowiedziała także na wszystkie nurtujące uczniów pytania. Dziękujemy za spotkanie i wiele cennych informacji.