Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat diety wegańskiej jako formy działań na rzecz ochrony zwierząt i klimatu.

Prelekcję przeprowadzili wolontariusze Fundacji #viva! Młodzież dowiedziala się o zaletach zdrowotnych spożywania produktów roślinnych oraz w jaki sposób zadbać o zbilansowaną dietę bez konieczności konsumpcji produktów zwierzęcych. Spotkanie prowadzili i zorganizowali Jakub Pitus 4aT i Pani Aleksandra Duczmal.