zsaslawno.pl
Odwiedź ZSA Sławno na Facebook PDF Print E-mail

Zapraszamy do naszego fanpage na facebook :) ZOBACZ

 
Etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych PDF Print E-mail

Wojewódzki etap olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się 15 marca 2019 r. w Wojewódzkim Oddziale ZUS w Szczecinie. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Martyna Kiedrowicz 2TE, Julia Lisiecka i Wiktoria Mazalon z klasy III TŻiUG. II etap polegał na rozwiązaniu testu, gdzie decydowała szybkość wykonania zadania i prawidłowość rozwiązania testu. Niestety, nie udało się uzyskać minimum uprawniającego do udziału w etapie centralnym.

 
Laureaci finału IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach PDF Print E-mail

14 marca 2019 roku w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie odbył się finał IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Miło Nam poinformować, że laureatkami Konkursu zostały Roksana Jędraszczyk z kl. 3 TE i Natalia Młynarz ( po raz trzeci!!!) z kl. 4 TE i tymsamym uczennice zostały zakwalifikowane Finalu Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 
Marzec miesiącem matematyki PDF Print E-mail

MARZEC_MIESIĄCEM_MATEMATYKI.png

 
Bezpieczna szkoła PDF Print E-mail

W dniu 5 marca uczniowie starszych klas uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Szkołę Ochrony Delta z Koszalina. Podczas zajęć omawiano przepisy prawa w kontekście zażywania dopalaczy i narkotyków. Pogadanki dotyczyły również cyberprzemocy wśród młodzieży. Zajęcia te zorganizowano w ramach programu Bezpieczna Szkoła.

 
Z kobietą w tytule PDF Print E-mail

Z okazji Dnia Kobiet w bibliotece ZSA można odwiedzić wystawę "Z kobieta w tytule". Uczniowie mogą obejrzeć i wypożyczyć książki, których tytuły w sposób żartobliwy i poważny sugerują, że ich bohaterkami są kobiety.

 
Ekonomiści w półfinale turnieju "Akademia księgowego" w Poznaniu PDF Print E-mail

1 marca 2019r. uczniowie Technikum Ekonomicznego w składzie Marlena Sawicka kl.4 TE, Daria Egierd kl.3TE i Norbert Szokało kl.4 TE uczestniczyli po raz pierwszy w półfinale Turnieju "Akademia Księgowego" w Poznaniu,

czytaj dalej...
 
Stypendystka Prezesa Rady Ministrów PDF Print E-mail

22 lutego 2019 Natalia Młynarz z klasy IV TE odebrała stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!  

 
Podsumowanie WOŚP w Urzędzie Miasta PDF Print E-mail

18 lutego wszyscy wolontariusze WOŚP spotkali się w Urzędzie Miasta ze Sztabem Miejskim i otrzymali z rąk p. burmistrza Krzysztofa Frankensteina dyplomy za styczniowe granie. Więcej zdjęć fb.

 
Szkolenie z pierwszej pomocy PDF Print E-mail

Wszyscy wiemy, jak ważna jest reakcja na wypadek i umiejętność udzielenia pomocy. Nie tylko uczniowie, równiez nauczyciele i pracownicy obsługi przechodzą szkolenie z zakresu udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Oczywiście pod czujnym okiem p. Piotra Kuliga!

 
Góra Grosza PDF Print E-mail

W dniach od 26 listopada do 18 grudnia 2018 roku uczniowie klasy III TE przeprowadzili w klasach zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które zostały rozłączone z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone. Pomoc polega miedzy innymi na zakupie niezbędnych rzeczy dla dziecka, finansowanie wyjazdów wypoczynkowych, terapii dla rodzin, wsparcie talentów i zainteresowań podopiecznych czy też umieszczenie dziecka w bezpiecznym miejscu na czas kryzysu w jego rodzinie. Uczniowie naszej szkoły zebrali w sumie 464,55 zł. Dziękujemy za WASZĄ pomoc!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 78