zsaslawno.pl
Odwiedź ZSA Sławno na Facebook PDF Print E-mail

Zapraszamy do naszego fanpage na facebook :) ZOBACZ

 
Zebranie z rodzicami PDF Print E-mail

 

 

 
Dzień Przedsiębiorczości PDF Print E-mail

 

 
Olimpiada Statystyczna PDF Print E-mail

7 listopada 2019 roku odbył się szkolny etap Olimpiady Statystycznej. Jest ona olimpiadą tematyczną. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w niej udział 13 uczniów. I miejsce zdobyła Natalia Łysko z klasy II TE, II miejsce- Ewelina Wiśniewska z klasy IV TE, III miejsce- Aleksandra Kasprzak z klasy III TE. Osoby te zakwalifikowały się do etapu okręgowego.

 
Zbiórka krwi PDF Print E-mail

W dniu 5 listopada 2019 roku zostały wznowione akcje zbiórek krwi w naszej szkole.  Zarejestrowano do oddania krwi  17 uczniów, którzy oddali  7 220 ml krwi pełnej. Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły  oddać krwi, zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się 8 stycznia 2020 roku.

 
Zaduszki Literackie PDF Print E-mail

Dnia 31 października w bibliotece szkolnej odbyły się Zaduszki Literackie. W ten sposób postanowiliśmy uczcić wyjątkowych twórców literatury, którzy odeszli od nas w ubiegłym roku 

 
"Mistrz Pięknego Czytania" PDF Print E-mail

W bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy "Mistrz Pięknego Czytania". Mistrzem został uczeń klasy I a Tech Mateusz Szymański,  a wyróżnienie otrzymała uczennica klasy II a Szkoły Branżowej Wiktoria Sobierańska. Gratulujemy i zapraszamy za rok!

 
Konkurs literacki "Moje miejsce-moja historia" PDF Print E-mail

29 października w Urzędzie Miejskim odbyło się podsumowanie tegorocznych Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa. Agata Sobolewska z klasy Ib technikum zajęła III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w konkursie literackim "Moje miejsce -moja historia" , zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną wraz z tygodnikiem"Obserwator lokalny" Gratulujemy!

 
Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie PDF Print E-mail

W ramach współpracy szkoły z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Koszalinie starszy specjalista Elżbieta Puzio przybliżyła uczniom klasy I TAK tematykę bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie.

 
Lilak pospolity, czyli.... PDF Print E-mail

Uczniowie klas II i III Technikum Architektury Krajobrazu posadzili na terenie szkoły kilkadziesiąt sadzonek lilaka pospolitego zwanego popularnie bzem. Rośliny podarowało szkole Gospodarstwo Ogrodnicze Krystyna i Zbigniew Kamiński z Żukowa. Dziękujemy!!

 
"Akcja porządki" PDF Print E-mail

To tytuł przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy IbT pod kierunkiem p.Wioletty Grzybowskiej i p. Agnieszki Zimnej zaprezentowanego podczas tegorocznego Przeglądu Małych Form Teatralnych o tematyce profilaktycznej "Proforma" Nasi przedstawiciele zajęli III miejsce. Gratulacje!!!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 81