zsaslawno.pl
Odwiedź ZSA Sławno na Facebook PDF Print E-mail

Zapraszamy do naszego fanpage na facebook :) ZOBACZ

 
"Nowa jakość kształcenia w ZSA w Sławnie" PDF Print E-mail

 
Powiatowe obchody rocznicy odzyskania niepodległości PDF Print E-mail

 
XIII Pomorski Bieg Niepodległości PDF Print E-mail

W piątek 09.11.2018 na CPSP w Wicku odbył się XIII Pomorski Bieg Niepodległości, w którym nasi uczniowie: Marcel Śpiewak, Jakub Łuczak i Bartek Klimek zajęli II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. W czasie biegu uczestnicy musieli się wykazać sprawnością fizyczną,  znajomością mapy, celnym okiem oraz wiadomościami z historii naszego kraju.

 
Świętujemy 100 rocznicę Niepodległej PDF Print E-mail

9 listopada obchodziliśmy w szkole uroczystość 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Braliśmy udział w uroczystej akademii,

rozegraliśmy turniej "Kocham Cię Polsko",

rozegraliśmy okolicznościowy szkolny turniej piłki siatkowej,

o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy hymn w holu szkoły

oraz na placu Kardynała Wyszyńskiego.

 

 
Wspólnie ze szkołą muzyczną PDF Print E-mail

Po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół Agrotechnicznych wraz z uczniami Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Sławnie w dnu 7 listopada 2018 r. zrealizowała wspólny projekt. Tym razem był to montaż słowno – muzyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Zaproszeni na uroczystość goście mieli okazję wysłuchać m.in. utworów W. Szymborskiej, C.K. Norwida, M. Konopnickiej w wykonaniu Wiktorii Sobierańskiej z kl. IaB, Aleksandry Lauren, Katarzyny Złotkowskiej , Dominika Łopuszyńskiego z klasy II BT.

 
Warsztaty żywieniowe PDF Print E-mail

26 października nauczyciele żywieniowcy zorganizowali warsztaty żywieniowe dla uczniów naszej szkoły. Młodzież aktywnie włączyła się w dyskusję na temat zdrowego żywienia oraz skutków picia napojów energetyzujących i izotonicznych. Mogli również prostą metodą, za pomocą sznurka określić poziom tłuszczu wewnętrznego organizmu.

 
Gala Wolontariatu w Szczecinie PDF Print E-mail

19 października br. nasi uczniowie wraz z opiekunem Szkolnego Klubu HDK, panią Agnieszką Dejk, oraz dyrektorem szkoły panem Marianem Krakowskim uczestniczyli w Gali Wolontariatu zorganizowanej przez Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie w ramach jubileuszu 60-lecia Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Nasza szkoła została wyróżniona za zajęcie pierwszego miejsce za największą ilość pozyskanej krwi (54,245 l). Spotkanie zakończyło się programem artystycznym w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego pt. „Od Hemara do Kofty, czyli polski pejzaż kabaretowy”.

 
Apel z okazji Dnia Papieskiego PDF Print E-mail

Z okazji Dnia Papieskie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez koleżanki i kolegów z klas 3aT, IV TI, IV TE oraz I aT.

 
Dzień Chleba PDF Print E-mail

16 października to Światowy Dzień Chleba. Klasa IIIb T oferowała z tej okazji chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Tradycyjne bo polskie!!! Smaczne bo polskie-nasze!!! 

 
Nowy bus w ZSA PDF Print E-mail

Tak sie prezentuje nasz nowy bus, który został oficjalnie przekazany szkole w dniu 16 października 2018 przez przewodniczącego Rady Powiatu Sławieńskiego Andrzeja Protasewicza oraz naczelnik Wydziału Edukacji Agatę Witkowską. 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 74