zsaslawno.pl
Odwiedź ZSA Sławno na Facebook PDF Print E-mail

Zapraszamy do naszego fanpage na facebook :) ZOBACZ

 
Dzień Otwarty Szkoły 2018 PDF Print E-mail

Dzień Otwarty Szkoły 25.04.2018 ZAPRASZAMY !!!

 
Spotkania z doradcą zawodowym PDF Print E-mail

W ramach współpracy z Młodzieżowym Centrum Kariery w Sławnie uczniowie klas II Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie, w miesiącu marcu, spotykają się z doradcą zawodowym Panią Wioletą Bart. Uczniowie pod okiem specjalisty, wypełniają testy osobowościowe, testy orientacji zawodowej, przygotowują dokumenty aplikacyjne, wcielają się w role podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz podejmują pierwsze kroki w zakładaniu własnej firmy.

 
Etap wojewódzki... PDF Print E-mail

Wojewódzki etap olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się 16 marca 2018 r. w Wojewódzkim Oddziale ZUS w Szczecinie. Natalia Młynarz z kl. IIITE, Julia Lisiecka i Wiktoria Mazalon z klasy II TŻiUG uplasowały się w pierwszej dziesiątce. Gratulujemy!

 
Sukces Ekonomistek PDF Print E-mail

15 marca 2018r.uczennice Marlena Sawicka i Natalia Młynarz z klasy III Technikum Ekonomicznego, oraz Ewelina Wiśniewska, Patrycja Nogieć i Klaudia Szymanek z klasy II uczestniczyły w etapie wojewódzkim Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach w Szczecinie. Patrycja, Ewelina, Marlena i Natalia zakwalifikowały się do ścisłego finału w którym Natalia Młynarz  zdobyła 3 miejsce! Przed Natalią kwietniowy Finał w Katowicach. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 152