zsaslawno.pl
Odwiedź ZSA Sławno na Facebook PDF Print E-mail

Zapraszamy do naszego fanpage na facebook :) ZOBACZ

 
Szkolny Konkurs Ortograficzny PDF Print E-mail

Mistrzem ortografii został uczeń klasy II a Technikum Kacper Bireta. Wyróżnienie otrzymali uczeń klasy III TAK Krzysztof Moskwa oraz Kacper Derliński z I a Technikum. Gratulujemy!!!

 
Wycieczka do Berlina PDF Print E-mail

Równiez w tym roku grupa "ZSA i przyjaciele" wybrała sie do Berlina. Tradycyjnie zwiedziliśmy najważniejsze zabytki stolicy Niemiec oraz poczuliśmy przedświąteczną atmosferę na Berlińskich Jarmarkach Świątecznych.

 
Stypendysta PRM PDF Print E-mail

Mariusz Kryściak uczeń klasy III Technikum Ekonomicznego został Stypendysta Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2017/2018. W ubiegłym roku szkolnym Mariusz uzyskał średnią ocen 5,0. Jego pasją są przedmioty ścisłe, może z wyjątkiem chemii, i przedmioty ekonomiczne. W przyszłości chciałby studiować  Finanse i Rachunkowość - najlepiej w Warszawie. Drugą pasją Mariusza jest muzyka. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej I stopnia w Sławnie w klasie akordeonu. Interesuje się również motoryzacją i wykorzystuje każdą okazję, aby zwiedzić duże miasta, poznawać ich zabytki i historię. Życzymy Mariuszowi spełnienia marzeń i realizacji planów! 
 
Olimpiada Przedsiębiorczości PDF Print E-mail

Dnia 7 grudnia 2017 roku odbył się szkolny etap XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie tegorocznej olimpiady to  „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia”.  I miejsce zdobyła Martyna Ciesielska z klasy IV TE, II miejsce- Marlena Sawicka z klasy III TE, III miejsce- Paulina Spocińska z klasy IV TE. GRATULUJEMY!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 145