Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie kształci pracowników młodocianych

we wszystkich zawodach robotniczych.

Nauka w każdym zawodzie trwa3 lataWarunkiem przyjęcia do szkoły jest podpisanie umowy o prace z pracodawcą, u którego uczeń realizuje praktyczna naukę zawodu.

Rekomendowane firmy współpracujące ze szkołą, w których młodzież realizuje naukę zawodu:

sprzedawca:

1. GS Sławno sp. z o.o., Sławno ul. Rapackiego 14,   

2. PSS „Społem”, Sławno pl. Kard. St. Wyszyńskiego 4,   

3. BIOR sp. z o.o. ”Intermarche” , Sławno ul. Armii Krajowej 2,

4. Sklep Papierniczy „Papirus”,  Sławno ul. M C. Skłodowskiej 5A-3,

5. Sklep Wielobranżowy „Daily” , Sławnio ul. W. Witosa 13c,

6. 7th Heaven, Sławno ul. Jedności Narodowej 1-3,

7.  F. H. „Laguna” Sławno, ul. Powstańców Warszawskich 2,

8. Firma Handlowa „Radex”, Sławno, ul. Konopnickiej 4,

9. P.H.U. „Dukat”, Sławno ul. Jedności Narodowej 1-3,

10. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „CATRIN”, Slawno ul. Basztowa 3,

11. Firma Wielobranżowa "FUGA" Witold Poprawski, Sławno ul.Polanowska 41a, 

12. Firma Handlowo-Usługowa CREATIVE , Sławno ul. Jedności Narodowej 19,

13. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hanna Laska, Sławno ul. J.Narodowej 36/9,

14. Firma Handlowo-Usługowa S.C. „Dom Na 100 %”, Sławno ul. Mickiewicza 4.

mechanik pojazdów samochodowych:

1. Z.U.H „ Car Serwis” Ireneusz Siernicki , Sławno ul. Gdańska 40,

2. Stacja Diagnostyczna Obsługi Pojazdów Tadeusz Grzelak, Sławno ul. Polanowska 17,

3. ARAL Serwis, Sławno ul. Chopina 32,

4. Auto Serwis Wolscy, Arkadiusz Wolski, Sławno ul. Gdańska 63A,

5. Auto Serwis Małachowski, Sławno ul. Chełmońskiego 33,

6. ALLEN Auto-Naprawa Emil Gawlikowski, Łącko 28,

7. Mechanika Pojazdowa Jarosław Machalski, Sławno ul. Chełmońskiego 57b,

8. Auto-Naprawa Pojazdów Samochodowych i Mechanicznych Józef Warzych, Warszkowo 135d,

9. Zakład Usługowo-Handlowy Jadwiga Skwierawska, Sławno ul. Armii Krajowej 25.

elektromechanik pojazdów samochodowych:

1. Z.U.H „ Car Serwis” Ireneusz Siernicki, Sławno ul. Gdańska 40,

2. Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Janusz Drzewiecki, Sławno ul. M. Buczka 1,

3. Motocykle-Kucyk Przemysław Kuczyński, Sławno ul. Koszalińska 52.

elektryk:

1. Instalatorstwo Elektryczne Stanisław Kowalski, Sławno ul. I. Daszyńskiego 10,

2. ELTOM Usługi Elektryczne Tomasz Grądzki, Sławno ul. Mickiewicza 3/7,

3. Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Marek Miszczak, Sławno ul. Koszalińska 7,

4. Elektryka – Montaż – Instalacje „Emi” Radosław Babiarz, Warszkowo 89.

 

stolarz:

1. „Wasco” Dariusz Wasylew, Stary Kraków 36,

2. Zakład Stolarski Stefan Wójcik, Sławno ul. Jagiełły 20,

3. Usługowo-Produkcyjny Zakład Stolarski Roman Jóźwik, Sławno ul. Morska 5c.

fryzjer:

1.Salon Fryzjerski „Elegans” Artur Woszczyk, Sławno ul. M.C. Skłodowskiej 9a,

2. Salon Fryzjerski „Marta”, Sławno ul. Basztowa 3,

3. Salon Fryzjerski „Margo”, Sławno ul. Koszalińska 18

4. Salon Urody, Salon Fryzjerski Anna Panek, Sławno ul. Armii Krajowej 11 a,

5.Salon Fryzjerski „Monika”, Sławno ul. Rapackiego 1,

6. Salon Fryzjerski „Marlena”, Sławno ul. Jedności Narodowej 20,

kucharz:

1. Restauracja „ Morska”, Sławno pl. Kard. St. Wyszyńskiego 1,

2. Zajazd „Skalny” , Karwice 53,

3. Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska” Jarosławiec,

4. Zakład Gastronomiczny "U Szwagra" s.c., Warszkowo 172a,

5. Zakład PUH „Amaretto” Zbigniew Murawski, Sławno ul. Jedności Narodowej 20,

6. PHU  Mirosława Grzegorczyk, Sławno Pl. Sportowy 1,

7. PP-HUT „Róża Wiatrów” Ryszard Król, Sławno ul. Jedności Narodowej 24,

rzeźnik:

1. Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsnego Grzegorz Sendecki, Bobrowiczki 5,

2. BIOR sp. z o.o. ”Intermarche” , Sławno ul. Armii Krajowej 2.

piekarz, cukiernik:

1. GS Sławno sp. z o.o., Sławno ul. Rapackiego 14,

2. PSS „Społem”, Sławno pl. Kard. St. Wyszyńskiego 4,   

3. Piekarnia Wyrób i Sprzedaż Tadeusz Jakubowski, Sławno ul. Cieszkowskiego 27,  

4. PPUH „Rogalik” sc., Słupsk ul. Długa 1.

monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych:

1. Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych CO i WOD-KAN Dariusz Kostuj, Sławno ul. Gdańska 64a,

2. PUH „Markop” Mariusz Belt Jezierzany, ul. Słoneczna 16.

murarz:

1. Zakład Ogólnobudowlany Sławomir Wardak, Sławno ul. A. Grottgera 15/6,

2. Zakład Ogólnobudowlany Mirosław Wardak, Sławno ul. Cieszkowskiego 25.

elektromechanik

1. Usługowy Zakład Elektromechaniczny Ryszard Piórecki, Słowino 20a.