Narodowe czytanie PDF Print E-mail

Dnia 4 września nasza szkoła już poraz kolejny przystąpiła do akcji Narodowe Czytanie. Akcja ta,tak jak w poprzednich latach , odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta RP. Jej głównym celem jest propagowanie czytelnictwa oraz dzieł klasyki polskiej literatury. Tegoroczne czytanie z uwagi na szczególną sytuację, w której się znaleźliśmy, odbyło się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.W tym wyjątkowym roku fragmenty „Balladyny" Juliusza Słowackiego dla nas czytali: dyrektor szkoły Marian Krakowski, wicedyrektor Aneta Leśniak , nauczyciel bibliotekarz Marzena Łużyńska oraz uczniowie: Amelia,Ewa,Wiktoria, Ola,Mateusz,Fabian i Remek. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy i zapraszamy na następny rok z nadzieją, że już będzie normalnie .