"Bądźmy razem" PDF Print E-mail

7 czerwca na terenie rekreacyjnym Państwa  Kryszczuk  w Darłowie PCPR zorganizował Dzień Rodzicielstwa Zastępczego „Bądźmy Razem”. Wolontariuszki z naszej szkoły: Małgorzata Leichmitz, Dominika Wełnicka, Weronika Skwarek, Martyna Kiedrowicz, Ola Kasprzak, Sylwia Zaborowska, Julia Kowalik, Natalia Łysko, Wiktoria Głuszek pracowały i bawiły się przy kilku stanowiskach.

Dziewczyny malowały dzieciom twarze, robiły tatuaże,  pomagały dekorować muffinki, malowały z dziećmi obrazki i tworzyły ozdobne słoiki. Wolontariuszki w wolnym czasie uczestniczyły w zabawie organizowanej przez animatorów oraz sprawdzały swoje umiejętności opiekuńcze na symulatorze niemowlaka. Na pikniku panowała miła rodzinna atmosfera. Każda z wolontariuszek dostała pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.