zsaslawno.pl
Zakończenie roku klas maturalnych PDF Print E-mail

28  kwietnia wypuściliśmy kolejny rocznik w świat, pożegnali sie z nami uczniowie klas maturalnych. Mamy nadzieję, że umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej szkole pozwolą Wam realizować swoje plany i spełniać się zawodowo. Trzymamy kciuki na maturze i życzymy Wam spełnienia marzeń w prawdziwym dorosłym życiu! 

 
Targi ogrodnicze PDF Print E-mail

targi

 
Warsztaty edukacyjne w dniach 24 i 25 kwiecień PDF Print E-mail

chemia1

W dniach 24 i 25 kwietnia w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjne z eksperymentami chemiczno – fizycznymi. Warsztaty zostały zorganizowane przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ - SYSTEM S.ANad sprawnym przebiegiem wydarzenia czuwała agencja eventowa KDK z Warszawy. Każdy z uczestników miał możliwość wykonania kilku ciekawych doświadczeń.

Read more...
 
Spotkanie w Urzędzie Miasta PDF Print E-mail

UM

Dnia 26 kwietnia 2017 roku klasaII TE odwiedziłaUrząd Miasta w Sławnie i  spotkała się z panią Magdaleną Tęgosik zajmującą się Ewidencją Działalności Gospodarczej. Uczniowie zapoznali się z tematem rejestracji działalności gospodarczej, uzyskali informacje o możliwościach dofinansowania własnej działalności, oraz jak na przestrzeni lat zmieniła się procedura rejestracji działalności gospodarczej oraz o ułatwieniach dla chcących założyć własną firmę.

 
Podsumowanie akcji HDK 2016/2017 PDF Print E-mail

hdk 1

Dnia 25 kwietnia 2017 roku odbyła się ostatnia akcja zbiórki krwi w tym roku szkolnym. Zarejestrowano do oddania krwi  37 uczniów, z czego 23 osób oddało  10 290 ml krwi pełnej. W tym roku szkolnym dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku zostały zorganizowane 4 akcje zbiórek krwi. Łącznie młodzież oddała 39 litrów 160 ml krwi pełnej. Wszystkim Krwiodawcom serdecznie dziękujemy za przepełnioną dobrocią i wrażliwością postawę, ogromne poświęcenie i ofiarność jakie okazujecie oddając krew!

 
Szczepienia działają PDF Print E-mail

"Szczepienia działają" bezpłatne spotkanie 

Read more...
 
Rejestracja dawców szpiku w ZSA PDF Print E-mail

Dziś ruszyła w naszej szkole akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku, organizowana przez Fundację DKMS Polska. Procedura rejestracji była bardzo prosta. Po wypełnieniu formularza osobowego, za pomocą specjalnych pałeczek pobierane były dwa wymazy z błony śluzowej wewnętrznej strony obu policzków. Dziękujemy Wam wszystkim! Mamy nadzieję, że swoją decyzję o zostaniu potencjalnym dawcą podjęliście świadomie i nie wycofacie się w razie potrzeby. Jesteście (czasami ostatnią) nadzieją dla chorych!

 
"Kulinarny Puchar Regionu" PDF Print E-mail

W dniu 20 kwietnia 2017 r. na konkursie "Kulinarny Puchar Regionu" w Centrum Kształcenia Praktycznego w Słupsku naszą szkołę reprezentował Aleks Wasicki z klasy II TŻiUG. Przygotował dwie potrawy -Comber z królika pieczony w szynce dojrzewającej w sosie kokosowym z karmelizowaną marchewką i kaszą gryczaną oraz razową szarlotkę miodową z sosem waniliowym. Potrawy bardzo smakowały jury, ale niestety miejsca na podium nie zajęły.... Ale my gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku!

 
Warsztaty edukacyjne PDF Print E-mail

W dniach 24 i 25 kwietnia 2017 w naszej szkole zostaną przeprowadzone warsztaty edukacyjne z eksperymentami chemiczno-fizycznymi. Warsztaty są organizowane przez GAZ - SYSTEM S.A. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się skąd bierze się ciepło i gaz ziemny oraz wezmą udział w  pokazie „Chemi Chef - molekuły w akcji”. Czyli odbędą podróż do kulinarnych zakątków i za sprawą ciekłego azotu i suchego lodu zobaczą jak można przyrządzić smakowite i zdrowe przekąski. 

informacja o sponsorze
 
Możesz pomóc...... PDF Print E-mail

20 kwietnia 2017 roku (czwartek) odbędzie się Akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku Kostnego. Akcja odbędzie się w sali konferencyjnej i będzie trwać od godz. 9:00 do godziny 13:00. Wszystkich chcących pomóc serdecznie zapraszamy! Aby dołączyć do bazy potencjalnych dawców szpiku trzeba mieć ukończone 18 lat, być zdrowym oraz mieć przy sobie dokument tożsamości z numerem pesel.

czytaj dalej
 
Dni Przedsiębiorczości PDF Print E-mail

W ramach „Dni przedsiębiorczości” uczniowie klas II wzięli udział w cyklu zajęć prowadzonych przez doradcę zawodowego  p. Katarzynę Lewandowską,  koordynatora Młodzieżowego Centrum Kariery w Sławnie. Główny nacisk położono  na realizację zagadnień związanych z przedsiębiorczością i samozatrudnieniem oraz umiejętnością kierowania i kreowania własnej przyszłości zawodowej.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 70