zsaslawno.pl
Uwaga konkurs PDF Print E-mail

Jesteś zainteresowany?

Zaprojektuj dowolne rozwiązanie z wykorzystaniem nowych technologi

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół Agrotechnicznych ZSA w Sławnie.

 
II edycja "Mam talent" za nami... PDF Print E-mail

W poniedziałek (6 lutego) odbyła się u nas w szkole   II edycja szkolnego konkursu „Mam Talent”. W konkursie brało udział  7 drużyn. Zwycięzcami zostali: I miejsce Artur Czaplicki - klasa IV TI (taniec popping) II miejsce Kamil Binkowski - klasa IV TI (beat box) III miejsce Wiktoria  Mazalon i Izabella Bińczyk - klasa I b (układ taneczny). Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za niezapomniane wrażenia. Zapraszamy za rok.

 
Konkurs Recytatorski w Bibliotece PDF Print E-mail

Dnia 30.01.2017r.w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski Ulubionej Poezji. W szranki stanęło 6 osób. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy III TE Martyna Ciesielska, a wyróżnienie otrzymała uczennica klasy I AT Dominika SieradzkaJury brało pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworu oraz opanowanie pamięciowe. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Gratulujemy!

 
Wolontariusze w SDK PDF Print E-mail

Podczas "Kuligu Staropolskiego" w SDK nie zabrakło tańców, śpiewów i wspaniałej zabawy. A całości dopełnili nasi wolontariusze, którzy przebrani w stroje ludowe częstowali gości staropolskimi przysmakami. Tym razem gotowi do akcji byli uczniowie klas I - IB: Kinga Kamińska, Wiktoria Mazalon, Kacper Podolski, Paweł Domżalski, oraz I A: Patrycja Nogieć, Roksana Jędraszczyk i Grzegorz Wołosiuk. Dziękujemy!

 
Hack Heroes! PDF Print E-mail

Uczniowie klasy 4TI Zagorodnikow Wojciech, Wasylik Dawid, Knap Grzegorz  pod opieką nauczyciela Piotra Rejmera brali udział w światowym programistycznym  święcie, czyli Code Week. W ciągu tygodnia stworzyli aplikacje internetową E-Sławno która ułatwia mieszkańcom i turystom odnalezienie ważnych punktów w mieście oraz sprawdzenie ważnych informacji lokalnych. Aplikacja brała udział w konkursie HACK HEROES. 

 
Konkurs o Bezpieczeństwie PDF Print E-mail

Dnia 17 stycznia w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Powiatowy Zespołowy Konkurs o Bezpieczeństwie przeznaczony dla uczniów klas trzecich gimnazjum oraz uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych z powiatu sławieńskiego. Patronatem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Sławnie oraz Starostwo Powiatowe Sławno. Rywalizacja uczniów miała na celu promowanie bezpiecznego stylu życia oraz popularyzację tematyki pierwszej pomocy i edukacji dla bezpieczeństwa. Na podium stanęły: Zespół Szkół Agrotechnicznych zajmując pierwsze miejsce, Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie - drugie miejsce, Zespół Szkół we Wrześnicy - trzecie miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom, które wykazały się sporą wiedzą teoretyczną oraz dobrymi umiejętnościami praktycznymi przy udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Zespół ds programu Bezpieczna Szkoła.

 
STOP DOPALACZOM PDF Print E-mail

W tym samym dniu przedstawicielki Powiatowej Komendy Policji i Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sławnie na lekcjach wychowawczych przeprowadziły warsztaty profilaktyczne „Stop dopalaczom – Uwaga nowe narkotyki!”. Oprócz przekazu teoretycznego uczniowie mieli  możliwość wypróbowania „alkogogli” i „narkogogli” – okularów symulujących reakcje organizmu po spożyciu substancji  psychoaktywnych.

 
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej w Szczecinie PDF Print E-mail

Dnia 13 stycznia nasze uczennice z klasy III TE: Ewelina Modrzejewska oraz Martyna Ciesielska reprezentowały naszą szkołę na etapie okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, która odbyła się na Uniwersytecie Szczecińskim. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki!

Last Updated on Thursday, 19 January 2017 21:33
 
Nasi na WOŚP PDF Print E-mail

           

          
              

Podczas 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli i czynnie włączyli się w organizację  finału. W tym roku po raz kolejny  graliśmy na  rzecz dzieci i seniorów.  Grupa młodzieży ze szkolnej drużyny ratowniczej przygotowała pokaz ratownictwa : Szarmach Bartek, Osowski Dawid, Pacyniak Piotr z klasy IV TŚiM. Kinga Kucharska z klasy IV TE pozyskiwała fanty na aukcję. Pozostali kwestowali na mieście. 

Lista kwestujących wolontariuszy:
KLASA III TŻ: Żak Patrycja, Jajkowska Daria, Siarnecka Agata, Małgorzewicz Dagmara, Scholz Sylwia, KLASA III TI/TE: Hołowaty Natalia, Modrzejewska Ewelina,  Czesnowska Paulina, Zalewski Patryk, Jatkowski Dominik, Macal Dawid, KLASA IBT: Domżalski Paweł, Lewandowski Fabian, Kamińska Kinga KLASA IAT: Kenig Paweł, KLASA IITE: Szokało Norbert KLASA IV TI/TE: Kucharska Kinga, Czerwiński Patryk.  Serdecznie wszystkim dziękujemy za ich wielkie serca!!!

 
Okręgowa Olimpiada Statystyczna PDF Print E-mail

Zawody okręgowe Olimpiady Statystycznej odbyły się 13 stycznia w Szczecinie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Wzięły w nim udział uczennice, które wygrały etap szkolny: Natalia Młynarz oraz Marlena Sawicka z klasy II TE. Zawody składały się z dwóch części – pisemnej czyli testu, który składał się z 29 pytań i trwał 45 minut, oraz części ustnej. Do części ustnej zostało zakwalifikowanych 9 osób. Niestety Natalii i Marlenie nie udało się uzyskać limitu punktów, które pozwoliłyby na udział w części ustnej. Dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowanie się do konkursu i liczymy na lepszy wynik za rok!

 
Z wizytą w fabryce słodyczy..... PDF Print E-mail

W środę 11 stycznia klasa 3 TŻiUG odwiedziła w ramach zajęć praktycznych zakład "Pomorzanka" w Słupsku. Podczas zwiedzania poznaliśmy linie technologiczne na których produkuje się galaretki, ptasie mleczko, karmelki i wiele innych słodyczy. Widzieliśmy jak wylewa się gorącą masę krówkową na formy, na których później zastyga i jest krojona. Widzieliśmy, jak przygotowywana jest masa na ptasie mleczko, jak oblewa się pokrojoną masę czekoladą. Wszystkie wyroby mogliśmy próbować bez ograniczeń. Są chętni na następną wycieczkę do "Pomorzanki"???? 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 67