zsaslawno.pl
Wystartowaliśmy! PDF Print E-mail

Inaugurację mamy za sobą! W dniu rozpoczęcia roku szkolnego odbyło się również ślubowanie klas I. Mamy ciężki rok, bo następne "wolne" dopiero w grudniu. Damy radę!

 

 
Zmiany w kadrze PDF Print E-mail

W nowym roku szkolnym nie będą już z Wami pracowali p.Bogusław Ziółkowski, p. Wiesław Litwin i ks. Piotr Błaszczak. Pożegnaliśmy się z nimi na ostatniej Radzie Pedagogicznej, podziękowaliśmy za wspólnie przepracowane lata i mamy nadzieję, że będą mile wspominali ten etap swojego życia. Wszystkiego dobrego!

 
Dni nauki dla Szkoły Branżowej i ZSZ PDF Print E-mail

 
Egzaminy poprawkowe PDF Print E-mail

Mamy już ustalone terminy "kampanii sierpniowej" - zapoznajcie się z nimi, pobierzcie zagadnienie i znajdźcie trochę czasu, żeby sie przygotować....

terminarz
 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 PDF Print E-mail

W dniu 23 czerwca z usmiechem pożegnaliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy wakacje! Uczniowie klas III ZSZ tego dnia również pożegnali sie ze szkołą i muszą zadecydować : Co dalej??? Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu! Więcej zdjęć na fb....

 

 
Bezpieczne wakacje PDF Print E-mail

 
Wolontariusze na Pikniku Rodzin Zastępczych PDF Print E-mail

9 czerwca grupa wolontariuszy w składzie:Anna Mazurek, Monika Modrzejewska, Mariusz Kryściak, Roksana Jędraszczyk, Patrycja Nogieć wzięła udział w Pikniku Rodzin Zastępczych. Nasi uczniowie byli odpowiedzialni za salon urody. Efekt? - prawie każdy mały uczestnik imprezy miał makijaż, tatuaż (oczywiście zmywalny) oraz fantastyczną fryzurę!
Opiekunowie: Agnieszka Pitus i Małgorzata Krakowska
 
Wolontariusze dzieciom.... PDF Print E-mail

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w obchodach Sławieńskiego Dnia Dziecka. Samorząd Uczniowski ZSA przygotował „Zabawy retro”.  

czytaj dalej
 
II TŻiUG na Poltechnice Koszalińskiej PDF Print E-mail

W czwartek 1 czerwca klasa 2 TŻiUG uczestniczyła w 2 wykładach na Politechnice Koszalińskiej: „Alternatywne kierunki produkcji zwierzęcej w gospodarstwach ekologicznych" oraz „ Mikrobiologia w produkcji żywności”. 

 
I TŻ na Politechnice Koszalińskiej PDF Print E-mail

W dniu 26 maja 2017 roku uczniowie z 1 TŻiUG pod opieką pana Ireneusza Parszczynskiego uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Koszalińskiej. Podczas zajęć uczniowie przeprowadzili proces produkcji chleba oraz badania oceniające jego jakość m.in. kwasowość i zawartość wody. W drugiej części pracy w laboratorium uczniowie oceniali różne rodzaje czekolady i soków. 

 
Rozgrywki Matematyczne PDF Print E-mail

Dnia 1 czerwca 2017 w naszej szkole odbyły się I Szkolne Rozgrywki Matematyczne. Uczniowie klasy I a i I b mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej w 2 konkurencjach: rozwiązywanie jak największej ilości zadań w określonym czasie oraz w bingo matematycznym. Część uczniów rozegrała turniej szachowy. Uczniowie grali również w warcaby, finansjerę, rummikub. Uczestnicy zostali nagrodzeni za dobrą zabawę. 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 72