zsaslawno.pl
Dzień Edukacji Narodowej PDF Print E-mail

A to słodka niespodzianka z okazji Dnia Edukacji Narodowej od Rady Rodziców ZSA - Dziękujemy!

 
Dzień Edukacji Narodowej w ZSA PDF Print E-mail

W dniu 12 października uczniowie klasy IV TŻiGD przygotowali dla kadry szkolną edycję programu "Mam talent". Okazało się, że talenty mamy! Niektóre nawet zaskakujące - zabawa była przednia! 

 
Apel Papieski PDF Print E-mail

W dniu 12 października 2017 roku o godz. 9.00 na sali gimnastycznej  odbył się Apel Papieski połączony z koncertem/programem profilaktycznym zespołu hip-hopowego Full Power Spirit.

 
Ruszyła Akcja Krwiodawstwa PDF Print E-mail

W dniu 10 października 2017 roku zostały wznowione akcje zbiórek krwi w naszej szkole. Kontynuujemy współpracę z Klubem Honorowych Krwiodawców PCK przy Szkole Policyjnej w Słupsku, którą nawiązaliśmy w roku szkolnym 2008/2009. Zarejestrowano do oddania krwi  22 uczniów, którzy oddali  9 460 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce.  Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły  oddać krwi, zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się 6 grudnia 2017 roku.

 
zapisy - koło robotyki PDF Print E-mail

robotyka_plakat_1_plaski.jpg

 
Inauguracja szkolnego roku sportowego PDF Print E-mail

W dniu 3.10.2017r w Zespole Szkół w Sławnie zainaugurowano nowy rok sportowy. Rywalizacja wszystkich szkół  rozpoczęła się sztafetowymi biegami przełajowymi. Startowały z nami 2 szkoły średnie naszego powiatu: Morska i LO Darłowo. Już po pierwszej zmianie było widać, że mamy ogromne szanse na wygraną. Bieg zakończył się zwycięstwem naszych reprezentacji (dziewczęta i chłopcy) i to z wielką przewagą. Zawodnikom i opiekunom gratulujemy!!!

 
Międzynarodowy Dzień Muzyki 2017 PDF Print E-mail

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z Państwową Szkołą Muzyczną w Sławnie zorganizowali koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Było to tym razem widowisko poetycko –muzyczne, w którym uczennice klasy II bT recytowały utwory poetyckie, a uczniowie Szkoły Muzycznej tworzyli oprawę muzyczną widowiska.

 
Dożynki Powiatowe 2017 PDF Print E-mail

Nie zabrakło nas również na obchodach Powiatowego Święta Plonów w dniu 30 września na placu Kardynała Wyszyńskiego. Nasze stoisko oferowało przeróżne gatunki chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Szczególnym powodzeniem cieszył się chleb z mąki gryczanej oraz chleb cebulowy. Dziękujemy młodzieży na zaangażowanie!

 
Nasz wkład w celu.... PDF Print E-mail

upamiętnienia 700-lecia Sławna. Przed szkołą stanął pomnik, który symbolizuje 7 stuleci Naszego Miasta. Symbol obecnego stulecia to kula przed pomnikiem... Uroczystego odsłonięcia dokonał nasz pan dyrektor 29 września w obecności włodarzy Miasta i Powiatu.

 
Wycieczka do Poznania PDF Print E-mail

W dniu 27 września udaliśmy się na wycieczkę do Poznania. Na terenie TargówPoznańskich mieliśmy możliwość zapoznania się z różnymi liniami technologicznymi produkcji uzdatnianej wody, pizzy włoskiej, green soków, zaparzania kawy i herbaty. Nasi uczniowie przygotowywali wspólnie z przedstawicielem firmy Great Gastro nuggetsy z kurczaka. Wielką atrakcją był finał konkursu kucharzy polskich, prowadzony m.in. przez dziennikarkę Monikę Richardson. Wspólnie z młodzieżą zwiedziliśmy Stary Rynek oraz Maltę.

 
Prezentacja kół zainteresowań PDF Print E-mail

W dniu 27 września odbyła się w naszej szkole Szkolna Prezentacja Kół Zainteresowań. Uczniowie klas I mieli możliwość zapoznać się z naszą szkolną ofertą zajęć pozalekcyjnych. A oferta jest ciekawa: Koło Robotyki, Koło Nowych Technologii, Koło Ekonomiczne, Koło Czytelnicze, Zajęcia Sportowe (SKS), Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi, Szkolny Klub Wolontariusza, Szkolne Koło Caritas oraz szkolna Drużyna Ratownicza. Teraz, gdy „Pierwszaki” znają naszą ofertę i nasze możliwości, czekamy na chętnych do udziału w zajęciach.      

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 73