zsaslawno.pl
Lekcje z ZUS PDF Print E-mail

Finałem tegorocznego projektu "Lekcje z ZUS" był I etap olimpiady pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, która dała szansę sprawdzenia wiedzy pozyskanej przez uczniów podczas realizacji projektu oraz uzupełnienia wiadomości, które już posiadają. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się: Natalia Młynarz z klasy IIITE, Julia Lisiecka II BT oraz Wiktoria Mazalon II BT. Gratulujemy.

 
Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości PDF Print E-mail

   Dnia 28 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Sławnie miało miejsce spotkanie przedstawicieli  firm, instytucji i przedsiębiorstw , podsumowujące Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, podczas których wręczono certyfikaty  za  zaangażowanie w przedsiębiorczą edukację młodzieży.

 W dniach 13-19 listopada 2017 roku został zorganizowany w Polsce dziesiąty jubileuszowy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, do którego przystąpił także Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie. W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości szkoła zaprosiła przedsiębiorców i instytucje do udziału w programie Otwarta firma – Biznes przy tablicy

 

czytaj więcej
 
Powiatowe rozgrywki w tenisie stołowym PDF Print E-mail

W dniu 27.11.2017 r w Zespole Szkół w Darłowie odbyły się Powiatowe Rozgrywki w Tenisie Stołowym. Nasi zawodnicy: Natalia Kacprzak - I miejsce, Agata Siarnecka - III miejsce, Krzysztof Moskwa - I miejsce, w klasyfikacji drużynowej: dziewczęta - I miejsce, chłopcy III miejsce,a w klasyfikacji końcowej jako szkoła II miejsce. Mecze rozgrywano do 2 wygranych setów do 11. Rozegrano zarówno gry pojedyncze, jak i podwójne. Serdecznie gratulujemy!!

 
"Krew dla Marcela" PDF Print E-mail

Już wczoraj część młodzieży odpowiedziała na apel "Krew dla Marcela" i oddała krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawłą II w Słupsku. We wtorek, 28.11.2017 będzie można oddać krew w naszej szkole.  

 
Pomorski Bieg Niepodległości PDF Print E-mail

09 listopada 2017r. uczniowie klasy IV TI Dominik Jatkowski, Marek Sobczak i Mateusz Szadkowski wzięli udział w XII Pomorskim Biegu Niepodległości, zajmując I miejsce (najlepszy czas w biegu przełajowym na orientację, 6 trafień/10 ze strzelania, najlepszy wynik z testu historycznego 13/16 punktów).

 
Święto Niepodległości w ZSA PDF Print E-mail

Apel z okazji Narodowego Świeta Odzyskania Niepodległości (więcej zdjęć - fanpage na facebook)

 
Koncert w Szkole Muzycznej PDF Print E-mail

Recytatorzy z klasy I B technikum, wspólnie z uczniami Państwowej Szkoły Muzycznej w Sławnie, stworzyli piękne widowisko muzyczno – poetyckie z okazji 99 rocznicy Odzyskania Niepodleglości. Były wiersze, piosenki, taniec i muzyka na żywo. Dziękujemy za wzruszenia i gratulujemy.

 
Start 13 listopada! PDF Print E-mail

 
Warsztaty edukacyjno-prewencyjne PDF Print E-mail

30 października 2017r. klasy: 4 TŻiUG/TAK, 4 TI/ TE uczestniczyły w warsztatach edukacyjno-prewencyjnych, zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Szczecinie. Zrealizowane spotkanie  dotyczyło „Planowania kariery”, a każdy uczestnik  mógł wziąć udział w praktycznych warsztatach, na których dowiedział się, jak skutecznie planować swoją karierę krok po kroku.

czytaj więcej
 
Zachodniopomorska Komórkomania PDF Print E-mail

Dnia 23.10.2017 roku braliśmy udział w uroczystości wręczenia certyfikatów "Szkoły za życiem" w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie za udział w akcji „Zachodniopomorska #Komórkomania”. Gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.

Certyfikaty otrzymało 27 placówek oświatowych z województwa zachodniopomorskiego. Akcja „Zachodniopomorska #Komórkomania” została przeprowadzona w zachodniopomorskich szkołach dzięki porozumieniu zawartemu 1 marca pomiędzy Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Fundacją DKMS. W dniach przeprowadzenia akcji 10-21 kwietnia zarejestrowało się 565 osób, zebrano także 1755,68 zł na materiały niezbędne do przeprowadzenia wymazu z wewnętrznej części policzka.

 
Mistrz pięknego czytania 2017 PDF Print E-mail

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy "Mistrz pięknego czytania". Mistrzem została Roksana Jędraszczyk, uczennica klasy II a Technikum. Jury przyznało także wyróżnienie Emilianowi Witkowskiemu, uczniowi klasy III Technikum. 

Last Updated on Monday, 23 October 2017 20:20
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 73