zsaslawno.pl
Wykłady Politechniki Koszalińskiej w ZSA PDF Print E-mail

W ramach współpracy z Politechniką Koszalińską odbyły się kolejne spotkania z wykładowcami uczelni. 28.02.2018 klasy o profilu informatycznym uczestniczyły w wykładzie "Światło jako źródło energii i nośnik informacji" -wykład prowadził prof. Dr hab. Aleksy Patryn, natomiast 02.03.2018 odbyły się kolejne wykłady: „Regionalne efekty event’ów” - dr Grzegorz Kwiatkowski oraz  „Storytelling, Livestreaming, Microadventure. Trendy w hotelarstwie XXI wieku”  - mgr Sebastian Dudziak.

 
Rejestracja dawców szpiku PDF Print E-mail

06.03.2018 ruszyła w naszej szkole kolejna akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku, organizowana przez Fundację DKMS Polska. Procedura rejestracji była bardzo prosta. Po wypełnieniu formularza osobowego, za pomocą specjalnych pałeczek pobierane były trzy wymazy z błony śluzowej wewnętrznej strony policzków. Dziękujemy Wam wszystkim! Udało nam się zarejestrować 18 potencjalnych dawców. Mamy nadzieję, że swoją decyzję o podjęliście świadomie i nie wycofacie się w razie potrzeby. Jesteście (czasami ostatnią) nadzieją dla chorych!

 
gratulacje PDF Print E-mail

List gratulacyjny 

 
Prelekcje HDK PDF Print E-mail

Dnia 23 lutego 2018 roku  klasy:  I TE/ TI, I TŻiUG/TAK uczestniczyły  w prelekcji "Honorowe Krwiodawstwo" , którą poprowadził pan Bernard Krupski, prezes Oddziału Rejonowego PCK w Koszalinie. Tematyka spotkania dotyczyła początków krwiodawstwa na świecie i w Polsce, metod pobierania krwi oraz zasad działalności klubów HDK. Uczniowie obejrzeli krótką prezentację multimedialną na temat idei honorowego krwiodawstwa,  otrzymali ulotki informacyjne o tym, kto może zostać honorowym dawcą krwi.

 
Konkurs matematyczny PDF Print E-mail

27 lutego odbył się w naszej szkole III Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Szkół Gimnazjalnych. Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Sławnie. Poza udziałem w konkursie uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i wzięli udział w zajęciach prezentujących kierunki nauczane w ZSA. I miejsce zdobył zespół z Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Sławnie, w składzie: Izabela Cabańska, Julia Lewicka, Tomasz Bernal.

czytaj dalej...
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Page 18 of 167