zsaslawno.pl
"Krew dla Marcela" PDF Print E-mail

Już wczoraj część młodzieży odpowiedziała na apel "Krew dla Marcela" i oddała krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawłą II w Słupsku. We wtorek, 28.11.2017 będzie można oddać krew w naszej szkole.  

 
Pomorski Bieg Niepodległości PDF Print E-mail

09 listopada 2017r. uczniowie klasy IV TI Dominik Jatkowski, Marek Sobczak i Mateusz Szadkowski wzięli udział w XII Pomorskim Biegu Niepodległości, zajmując I miejsce (najlepszy czas w biegu przełajowym na orientację, 6 trafień/10 ze strzelania, najlepszy wynik z testu historycznego 13/16 punktów).

 
Święto Niepodległości w ZSA PDF Print E-mail

Apel z okazji Narodowego Świeta Odzyskania Niepodległości (więcej zdjęć - fanpage na facebook)

 
Koncert w Szkole Muzycznej PDF Print E-mail

Recytatorzy z klasy I B technikum, wspólnie z uczniami Państwowej Szkoły Muzycznej w Sławnie, stworzyli piękne widowisko muzyczno – poetyckie z okazji 99 rocznicy Odzyskania Niepodleglości. Były wiersze, piosenki, taniec i muzyka na żywo. Dziękujemy za wzruszenia i gratulujemy.

 
Start 13 listopada! PDF Print E-mail

 
Warsztaty edukacyjno-prewencyjne PDF Print E-mail

30 października 2017r. klasy: 4 TŻiUG/TAK, 4 TI/ TE uczestniczyły w warsztatach edukacyjno-prewencyjnych, zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Szczecinie. Zrealizowane spotkanie  dotyczyło „Planowania kariery”, a każdy uczestnik  mógł wziąć udział w praktycznych warsztatach, na których dowiedział się, jak skutecznie planować swoją karierę krok po kroku.

czytaj więcej
 
Zachodniopomorska Komórkomania PDF Print E-mail

Dnia 23.10.2017 roku braliśmy udział w uroczystości wręczenia certyfikatów "Szkoły za życiem" w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie za udział w akcji „Zachodniopomorska #Komórkomania”. Gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.

Certyfikaty otrzymało 27 placówek oświatowych z województwa zachodniopomorskiego. Akcja „Zachodniopomorska #Komórkomania” została przeprowadzona w zachodniopomorskich szkołach dzięki porozumieniu zawartemu 1 marca pomiędzy Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Fundacją DKMS. W dniach przeprowadzenia akcji 10-21 kwietnia zarejestrowało się 565 osób, zebrano także 1755,68 zł na materiały niezbędne do przeprowadzenia wymazu z wewnętrznej części policzka.

 
Mistrz pięknego czytania 2017 PDF Print E-mail

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy "Mistrz pięknego czytania". Mistrzem została Roksana Jędraszczyk, uczennica klasy II a Technikum. Jury przyznało także wyróżnienie Emilianowi Witkowskiemu, uczniowi klasy III Technikum. 

Last Updated on Monday, 23 October 2017 20:20
 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Print E-mail

A to słodka niespodzianka z okazji Dnia Edukacji Narodowej od Rady Rodziców ZSA - Dziękujemy!

 
Dzień Edukacji Narodowej w ZSA PDF Print E-mail

W dniu 12 października uczniowie klasy IV TŻiGD przygotowali dla kadry szkolną edycję programu "Mam talent". Okazało się, że talenty mamy! Niektóre nawet zaskakujące - zabawa była przednia! 

 
Apel Papieski PDF Print E-mail

W dniu 12 października 2017 roku o godz. 9.00 na sali gimnastycznej  odbył się Apel Papieski połączony z koncertem/programem profilaktycznym zespołu hip-hopowego Full Power Spirit.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 72