zsaslawno.pl
"Logistyk Przyszłości" PDF Print E-mail

Dnia 12 kwietnia 2018 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej odbył się drużynowy konkurs „Logistyk Przyszłości”, którego celem jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania problematyką współczesnej i przyszłej logistyki. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 TE.

 
Grand Prix PDF Print E-mail

7 kwietnia podsumowano cykl spotkań w ramach Grand Prix w Piłce Siatkowej. II miejsce zajął Zespół Kierowniczy ZSA, a III Uczniowie ZSA. Gratulujemy!!!

 
Zajęcia na Politechnice Koszalińskiej PDF Print E-mail

W dniu 5 marca grupa uczniów z klasy 2 TŻ wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Koszalińskiej. Uczniowie mogli zapoznać się z procedurami oraz wykonać praktycznie badanie kwasowości mleka metodą miareczkowania i specjalną sondą, oraz izolowali nici DNA z cebuli. Zostaliśmy również oprowadzeni po nowo otwartych laboratoriach w których przeprowadza się bardzo ciekawe doświadczenia.

 
Pokaz stołów Wielkanocnych PDF Print E-mail

Dnia 27 marca odbył się w szkole „Pokaz stołów i potraw Wielkanocnych”. Uczniowie klas żywieniowych wykazali się inwencją twórczą i przygotowali różnorodne potrawy słone i słodkie, które bardzo smakowały zaproszonym gościom, nauczycielom i uczniom naszej szkoły.

 
Projekt "Bakcyl" PDF Print E-mail

27 marca 2018r. odbyły się  warsztaty edukacji finansowej poprowadzone przez pana Macieja Leśków, dyrektora Banku Spółdzielczego w Sławnie. Zajęcia były bardzo interesujące, młodzież chętnie uczestniczyła w dyskusji, zadawała fachowe pytania z zakresu bankowości i finansów. W opinii młodzieży warsztaty przybliżyły zawód bankowca i zagadnienia z zakresu bankowości. W ramach projektu „BAKCYL” pracownicy bankowi przekazują młodzieży praktyczną wiedzę finansową i umiejętności wykorzystywania usług finansowych, tak aby ułatwić im świadomy i pomyślny start w dorosłe życie w nowoczesnym społeczeństwie.

czytaj więcej
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Page 16 of 168