zsaslawno.pl
Miska dla schroniska PDF Print E-mail

W tym przedświątecznym okresie otwieramy nasze serca i portfele, aby wspomóc innych. Zaangażowaliśmy się również w akcję  ,,Miska dla schroniska”. Udało się zebrać ponad 40 kg suchej karmy oraz 19 kg mokrej karmy w puszkach, a także koce i kołdry. Zebrane rzeczy i karma zostaną przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Słupsku. 

 
Konkurs Wiedzy i HIV i AIDS PDF Print E-mail

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół w Sławnie odbył się Quiz wiedzy "HIV i AIDS. Jestem świadom". Quiz został zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarną pod patronatem Starostwa Powiatowego i Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej TŻiUG. Uczennica klasy 2 TŻiUG Julia Lisiecka zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

 
Szkolny Konkurs Ortograficzny PDF Print E-mail

Mistrzem ortografii został uczeń klasy II a Technikum Kacper Bireta. Wyróżnienie otrzymali uczeń klasy III TAK Krzysztof Moskwa oraz Kacper Derliński z I a Technikum. Gratulujemy!!!

 
Wycieczka do Berlina PDF Print E-mail

Równiez w tym roku grupa "ZSA i przyjaciele" wybrała sie do Berlina. Tradycyjnie zwiedziliśmy najważniejsze zabytki stolicy Niemiec oraz poczuliśmy przedświąteczną atmosferę na Berlińskich Jarmarkach Świątecznych.

 
Stypendysta PRM PDF Print E-mail

Mariusz Kryściak uczeń klasy III Technikum Ekonomicznego został Stypendysta Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2017/2018. W ubiegłym roku szkolnym Mariusz uzyskał średnią ocen 5,0. Jego pasją są przedmioty ścisłe, może z wyjątkiem chemii, i przedmioty ekonomiczne. W przyszłości chciałby studiować  Finanse i Rachunkowość - najlepiej w Warszawie. Drugą pasją Mariusza jest muzyka. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej I stopnia w Sławnie w klasie akordeonu. Interesuje się również motoryzacją i wykorzystuje każdą okazję, aby zwiedzić duże miasta, poznawać ich zabytki i historię. Życzymy Mariuszowi spełnienia marzeń i realizacji planów! 
 
Olimpiada Przedsiębiorczości PDF Print E-mail

Dnia 7 grudnia 2017 roku odbył się szkolny etap XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie tegorocznej olimpiady to  „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia”.  I miejsce zdobyła Martyna Ciesielska z klasy IV TE, II miejsce- Marlena Sawicka z klasy III TE, III miejsce- Paulina Spocińska z klasy IV TE. GRATULUJEMY!

 
Mikołajki w ZSA PDF Print E-mail

W Mikołajki po naszej szkole przeszli się wraz z ochroną i Śnieżynkami dwaj Mikołajowie, jeden z Mirry a drugi z Laponii. W klasach do których trafili zostawiali słodkie upominki dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

czytaj dalej
 
Ferie z programowaniem PDF Print E-mail

smartkod_ferie_Sławno.jpg

 
W Kancelarii Premiera i w Sejmie RP Print E-mail

Dnia 4 grudnia 2017 roku uczniowie ZSA w Sławnie z inicjatywy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zwiedzili Kancelarię Premiera oraz Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie.

 W Kancelarii Rządu spotkaliśmy się z sekretarzem stanu, Panem Pawłem Szefernakerem i zachodniopomorskim wicekuratorem Oświaty, Panem Robertem Stępniem, który towarzyszył Nam także podczas zwiedzania gmachu sejmu RP. W obu budynkach z grupą witał  się specjalnie oddelegowany na przewodnika w tym dniu pracownik, który oprowadzał Nas oraz informował o poszczególnych biurach.
Po kilku godzinach zwiedzania wyszliśmy nie tylko z większą wiedzą, ale i satysfakcją „bycia” w najwyższych instytucjach państwowych. Co najlepsze, umożliwione jest wnoszenie aparatów i kamer, które zarejestrowały naszą wizytę. Oczywiście tekst nie odzwierciedli wszystkich wrażeń stamtąd wyniesionych, więc wszystkim przebywającym w stolicy polecamy taką wycieczkę.

 
Olimpiada Statystyczna PDF Print E-mail

W dniu 1 grudnia 2017 roku odbył się szkolny etap Olimpiady Statystycznej. Celem olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. Spośród 12 uczniów I miejsce zdobył Norbert Szokało z klasy III TE, II miejsce zajęły: Natalia Młynarz z klasy III TE oraz Paulina Czesnowska z klasy IV TE. Osoby te zakwalifikowały się do etapu okręgowego. GRATULUJEMY!

 
Wojewódzki Konkurs BHP w Rolnictwie PDF Print E-mail

W dniu 30.11.2017 odbył się w Szczecinie XXXII Wojewódzki Konkurs Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Moskwa i Filip Wiska z klasy III TAK oraz Bartłomiej Krakowiak z klasy IV TAK. Miło nam poinformować, że Bartek Krakowiak (z najwyższą liczbą punktów wśród wszystkich uczestników) awansował do ścisłego finału, w którym zajął IV miejsce . Gratulujemy!!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 73