zsaslawno.pl
Zaproszenie PDF Print E-mail

 
Smaki Dziedzictwa w Sławnie PDF Print E-mail

W sobotę 9 września na Placu Kardynała Wyszyńskiego w Sławnie odbył się festyn" Smaki dziedzictwa",  w ramach obchodów 700- lecia miasta Sławno. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 TŻiUG- Daria Narewska i Natalia Szewczuk oraz uczennica klasy 2 TŻiUG Wiktoria Mazalon. Dziewczętom towarzyszyła pani Maria Dankowska. Wspomagał nas wytrwale ksiądz Piotr. 

 
Zajęcia z programowania dla dzieci - SmartKod PDF Print E-mail

SmartKod_ulotka_strona.jpg

 

 
Wystartowaliśmy! PDF Print E-mail

Inaugurację mamy za sobą! W dniu rozpoczęcia roku szkolnego odbyło się również ślubowanie klas I. Mamy ciężki rok, bo następne "wolne" dopiero w grudniu. Damy radę!

 

 
Zmiany w kadrze PDF Print E-mail

W nowym roku szkolnym nie będą już z Wami pracowali p.Bogusław Ziółkowski, p. Wiesław Litwin i ks. Piotr Błaszczak. Pożegnaliśmy się z nimi na ostatniej Radzie Pedagogicznej, podziękowaliśmy za wspólnie przepracowane lata i mamy nadzieję, że będą mile wspominali ten etap swojego życia. Wszystkiego dobrego!

 
Dni nauki dla Szkoły Branżowej i ZSZ PDF Print E-mail

 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 PDF Print E-mail

W dniu 23 czerwca z usmiechem pożegnaliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy wakacje! Uczniowie klas III ZSZ tego dnia również pożegnali sie ze szkołą i muszą zadecydować : Co dalej??? Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu! Więcej zdjęć na fb....

 

 
Bezpieczne wakacje PDF Print E-mail

 
Wolontariusze na Pikniku Rodzin Zastępczych PDF Print E-mail

9 czerwca grupa wolontariuszy w składzie:Anna Mazurek, Monika Modrzejewska, Mariusz Kryściak, Roksana Jędraszczyk, Patrycja Nogieć wzięła udział w Pikniku Rodzin Zastępczych. Nasi uczniowie byli odpowiedzialni za salon urody. Efekt? - prawie każdy mały uczestnik imprezy miał makijaż, tatuaż (oczywiście zmywalny) oraz fantastyczną fryzurę!
Opiekunowie: Agnieszka Pitus i Małgorzata Krakowska
 
Wolontariusze dzieciom.... PDF Print E-mail

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w obchodach Sławieńskiego Dnia Dziecka. Samorząd Uczniowski ZSA przygotował „Zabawy retro”.  

czytaj dalej
 
II TŻiUG na Poltechnice Koszalińskiej PDF Print E-mail

W czwartek 1 czerwca klasa 2 TŻiUG uczestniczyła w 2 wykładach na Politechnice Koszalińskiej: „Alternatywne kierunki produkcji zwierzęcej w gospodarstwach ekologicznych" oraz „ Mikrobiologia w produkcji żywności”. 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 70