zsaslawno.pl
III Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Niemiecko- i Anglojęzycznej PDF Print E-mail

 Zobacz ZDJĘCIA 

 

Dnia 17.03.2011 odbył się w naszej szkole powiatowy konkurs recytacji poezji niemiecko- i angielskojęzycznej. Jego inicjatorkami były nauczycielki języka niemieckiego i angielskiego w ZSA Anna Frankenstein i Olga Grudzińska-Kamiennik. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów językiem angielskim i niemieckim, kulturą krajów angielsko- i niemieckojęzycznych, motywowanie uczniów do czytania, rozbudzenie zainteresowania literaturą-a zwłaszcza poezją, oraz rozwijanie wśród uczniów talentów artystycznych.
Czytaj więcej
 
Konkurs matematyczny PDF Print E-mail

 

 

9 marca 2011 w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Sławnie odbył się II Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Ponadgimnazjalnych. Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Sławnie. W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły reprezentujące  wszystkie szkoły średnie ze Sławna i z Darłowa.

Zobacz zdjęcia.

czytaj więcej
 
Dzień Kobiet PDF Print E-mail

 

„Dzień Kobiet” – święto, które jest z nami od 100 lat. Kobiety  pracują, zajmują się domem, dziećmi, są w naszym życiu nieodzowne! Czym jest ten jeden dzień w roku? „Dzień Kobiet” – święto, które jest z nami od 100 lat. Kobiety  pracują, zajmują się domem, dziećmi, są w naszym życiu nieodzowne! Czym jest ten jeden dzień w roku? Doceniajmy nasze panie codziennie, pokazujmy im, jak ważne są w naszym życiu, ile dla nas znaczą. Ale nie zapominajmy, że jest ten dzień, kiedy wszyscy o nich mówią i myślą. W naszej szkole nie zapomnieliśmy o Dniu Kobiet i uczciliśmy go zarówno kwiatami, jak i apelem. Apel przygotowała klasa III Technikum Żywienia z wychowawcą Ireneuszem Parszczyńskim.

Zobacz zdjęcia.

UWAGA! Nowy filmik! Więcej w read more. 

 

 

czytaj więcej
 
Koniec karnawału PDF Print E-mail
Tuesday, 08 March 2011 09:28

 

 Jeszcze nie strawiliśmy pączków po „Tłustym Czwartku”, a już świętowaliśmy w szkole „Rosenmontag”.Ponieważ zabawę zainspirowali nauczyciele języka niemieckiego, więc dowiedzieliśmy się trochę o zwyczajach panujących w Niemczech, a konkretnie w Nadrenii. W ostatni poniedziałek karnawału (Rosenmontag) odbywają się tam duże karnawałowe parady, z muzyką, wozami pełnymi przebierańców zrzeszonych w towarzystwach karnawałowych, rzucających słodycze w tłum.  Zobacz zdjęcia

czytaj więcej
 
Lista osób zakwalifikowanych do II Etapu w konkursie z programowania PDF Print E-mail

 W I Etapie wzięło udział 46 osób. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuje.

Najlepsze wyniki uzyskali ....

czytaj więcej
 
<< Start < Prev 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Next > End >>

Page 148 of 162