zsaslawno.pl
Trwa akcja zbierania nakrętek PDF Print E-mail

 

Uczniowie naszej szkoły czynnie włączyli się w akcję kierowaną przez Fundacje "Rodzina", polegającą na zbieraniu plastikowych nakrętek. Dochód ze sprzedaży tych nakrętek przeznaczany jest na pomoc potrzebującym - ostatnio na zakup wózka dla niepełnosprawnej dziewczynki ze Sławna. Już prowadzona jest następna akcja - pomoc w pozyskaniu środków na operację chorego chłopca. Czyli: DALEJ ZBIERAMY NAKRĘTKI! Pamiętajmy ; "Człowiek jest tyle wart, ile da z siebie innym"  - Samorząd Uczniowski

 
Jarmark Wielu Kultur PDF Print E-mail
W dniu 14 maja 2011 nasza szkoła zaprezentowała się na Jarmarku Wielu Kultur. Impreza odbyła się w sławieńskim amfiteatrze i zainaugurowała obchody "Dni Sławna". Dzięki klasom III TŻ i II KMG oraz nauczycielom Magdalenie Karbowiak, Dorocie Bujko, Annie Mulak i Ireneuszowi Parszczyńskiemu uczestnicy i goście Jarmarku mogli spróbować smakołyków różnych narodów. 
 
 Ważnym daniem była Zupa Transgraniczna - zawiera ona w sobie składniki reprezentujące kuchnie wszystkich narodów obecnych na jarmarku. Nasze stoiska oferowały również inne potrawy charakterystyczne dla tych kuchni. A jakie to były narody? 
 
czytaj więcej
 
Wizyta w Sądzie Rejonowym PDF Print E-mail

 

 

W dniu 13 maja 2011 klasa III Technikum Ekonomicznego gościła w Sądzie Rejonowym w Sławnie. Uczniowie zostali oprowadzeni po pomieszczeniach Wydziału Karnego, mogli zobaczyć, jak pracuje dział administracji, obejrzeć sale rozpraw, zasiąść w dowolnym miejscu i przez chwilę wczuć się w rolę sędziego - zasiadając na miejscu dla niego przeznaczonym, a także zostali poinformowani, w jaki sposób funkcjonuje ten wydział.

czytaj więcej
 
Spotkanie z posłem RP Wiesławem Suchowiejko PDF Print E-mail

 

 11 maja 2011 uczniowie klas III TE oraz III TŻ mieli możliwość spotkania z posłem RP Wiesławem Suchowiejko. Tematem prelekcji była zbliżająca się Polska Prezydencja w Radzie Unii Europejskiej. Od 01 lipca 2011 przez pół roku Polska będzie gospodarzem unijnych wydarzeń. Będzie odpowiedzialna za organizację spotkań UE, zadba o jej rozwój, integrację oraz bezpieczeństwo. Młodzież z dużym zainteresowanie słuchała niecodziennego gościa, który...

Zobacz zdjęcia 

Read more...
 
Akcja zbiórki krwi PDF Print E-mail

 

Dnia 10 maja 2011 odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym akcja zbiórki krwi. Krew oddało 16 dawców, co dało 7200 ml krwi pełnej. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie uczestniczyli w akcjach zbiórki krwi, których głównym celem jest pozyskiwanie krwi dla ratowania życia ludzkiego.

Zobacz zdjęcia 

 
<< Start < Prev 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Next > End >>

Page 148 of 168