zsaslawno.pl
Mamy wakacje!!! PDF Print E-mail

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i wreszcie są - doczekaliśmy się! W małym gronie, bo obecne były tylko klasy I i klasa II TI pożegnaliśmy rok szkolny 2010/2011. Na uroczystym apelu była p. wicestarosta Iwona Najda, oczywiście nasza dyrekcja i grono pedagogiczne. Na apelu wyróżnieni zostali ci uczniowie, których wyniki były najwyższe, którzy wygrywali konkursy przedmiotowe oraz udzielali się w różnych szkolnych przedsięwzięciach. Miłym akcentem było podziękowanie przesłane przez Zarząd Okręgowy PCK za udział w akcji "Zbieramy krew dla Polski" Przed nami 2 miesiące wolnego - wypoczywajcie bezpiecznie i do zobaczenia 1 września! 

Zobacz zdjęcia

 

 
Plener malarski PDF Print E-mail
Wednesday, 15 June 2011 07:29

10 czerwca 2011 uczniowie z klas I Technikum Architektury Krajobrazu i Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji wzięli udział w organizowanym przez Nadleśnictwo Polanów Plenerze Malarskim w miejscowości Krąg nad malowniczym jeziorem Zamkowym. W plenerze brało udział ponad 200 uczestników. W swojej grupie wiekowej wyróżnienia zdobyły prace: Magdaleny Wesołowskiej, Kamili Madej i Pawła Kreczmara.

 
Rozpoczęły sie egzaminy zawodowe PDF Print E-mail
Monday, 13 June 2011 15:36

 

13 czerwca rozpoczęły się egzaminy z przygotowania zawodowego. Pierwszego dnia wszystkie klasy pisały etap teoretyczny. Jutro i pojutrze odbywa się część praktyczna egzaminu dla absolwentów techników a od 29.06 do 01.07 absolwenci szkoły zawodowej mają etap praktyczny w Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie. Wyniki pod koniec sierpnia. Trzymamy kciuki!

Zobacz zdjęcia 

 
Absolwenci klasy Kucharz Małej Gastronomii PDF Print E-mail
Friday, 10 June 2011 10:56

W dniu 10 czerwca 2011 odbyło się uroczyste zakończenie roku klasy  II ZSZ Kucharz Małej Gastronomii. Szkołę ukończyło 31 osób i przed nimi egzamin zawodowy. Na uroczystości obecni byli rodzice, wicestarosta pani Iwona Najda, dyrekcja i grono pedagogiczne naszej szkoły. Wychowawczyni, pani Maria Dankowska w ciepłych słowach podziękowała klasie za wspólne dwa lata, wręczyła nagrody, dyplomy i świadectwa. Najlepszy wynik w klasie osiągnęła Beata Rydzewska (4,82), dyplomy za szczególną aktywność otrzymali Anna Siarnecka, Jakub Pekról i Dorota Dudkiewicz, a za działalność sportową Mateusz Ulatowski i Justyna Seta. Praktyczny egzamin zawodowy odbędzie się w dniach 29.06-01.07. 2011 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie. Trzymamy kciuki!

Zobacz zdjęcia

 
Nasz udział w Dniu Dziecka w Sławnie PDF Print E-mail

Uczniowie naszej szkoły reprezentujący Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariusza aktywnie włączyli się do udziału w obchodach Dnia Dziecka. Impreza odbyła się  w dniu 04 czerwca 2011. Głównym organizatorem był Sławieński Dom Kultury, a sponsorami sławieńscy przedsiębiorcy. Imprezie towarzyszyły rozmaite atrakcje. Były występy artystyczne, loterie fantowe i przede wszystkim mnóstwo stoisk z przygotowanymi dla dzieci grami, łamigłówkami i torami przeszkód. Uczniowie ZSA chcieli zainteresować dzieci zabawami "retro".

Zobacz zdjęcia 

czytaj więcej
 
<< Start < Prev 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Next > End >>

Page 146 of 167