zsaslawno.pl
Spotkanie z senatorem PDF Print E-mail

 

 W ramach akcji "Szkolne Dni Przedsiębiorczości" odwiedził naszą szkołę senator Piotr Zientarski. W spotkaniu z uczniami klas starszych przybliżył zagadnienia związane z pracami legislacyjnymi Senatu RP. Więcej informacji w podsumowaniu akcji.

Zobacz Zdjęcia

 
Wycieczka na mecz PDF Print E-mail

 

 W dniu 19 marca 2011 grupa naszej młodzieży pod opieką szkolnego pedagoga Waldemara Koska pojechała do Poznania na mecz ekstraklasy Lech Poznań-Jagielonia Białystok. Kibicowali oczywiście drużynie Lecha. Wrócili zachwyceni, stadion zrobił na nich ogromne wrażenie a atmosfera meczy była wspaniała. Jak powiedzieli "tego się nie da opisać, tam trzeba być"... Wyjazd na mecz był możliwy dzięki pomocy dyrektora SP w Lejkowie Tadeusza Buczkowskiego.

Zobacz ZDJĘCIA

 
III Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Niemiecko- i Anglojęzycznej PDF Print E-mail

 Zobacz ZDJĘCIA 

 

Dnia 17.03.2011 odbył się w naszej szkole powiatowy konkurs recytacji poezji niemiecko- i angielskojęzycznej. Jego inicjatorkami były nauczycielki języka niemieckiego i angielskiego w ZSA Anna Frankenstein i Olga Grudzińska-Kamiennik. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów językiem angielskim i niemieckim, kulturą krajów angielsko- i niemieckojęzycznych, motywowanie uczniów do czytania, rozbudzenie zainteresowania literaturą-a zwłaszcza poezją, oraz rozwijanie wśród uczniów talentów artystycznych.
Czytaj więcej
 
Konkurs matematyczny PDF Print E-mail

 

 

9 marca 2011 w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Sławnie odbył się II Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Ponadgimnazjalnych. Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Sławnie. W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły reprezentujące  wszystkie szkoły średnie ze Sławna i z Darłowa.

Zobacz zdjęcia.

czytaj więcej
 
Dzień Kobiet PDF Print E-mail

 

„Dzień Kobiet” – święto, które jest z nami od 100 lat. Kobiety  pracują, zajmują się domem, dziećmi, są w naszym życiu nieodzowne! Czym jest ten jeden dzień w roku? „Dzień Kobiet” – święto, które jest z nami od 100 lat. Kobiety  pracują, zajmują się domem, dziećmi, są w naszym życiu nieodzowne! Czym jest ten jeden dzień w roku? Doceniajmy nasze panie codziennie, pokazujmy im, jak ważne są w naszym życiu, ile dla nas znaczą. Ale nie zapominajmy, że jest ten dzień, kiedy wszyscy o nich mówią i myślą. W naszej szkole nie zapomnieliśmy o Dniu Kobiet i uczciliśmy go zarówno kwiatami, jak i apelem. Apel przygotowała klasa III Technikum Żywienia z wychowawcą Ireneuszem Parszczyńskim.

Zobacz zdjęcia.

UWAGA! Nowy filmik! Więcej w read more. 

 

 

czytaj więcej
 
Koniec karnawału PDF Print E-mail
Tuesday, 08 March 2011 09:28

 

 Jeszcze nie strawiliśmy pączków po „Tłustym Czwartku”, a już świętowaliśmy w szkole „Rosenmontag”.Ponieważ zabawę zainspirowali nauczyciele języka niemieckiego, więc dowiedzieliśmy się trochę o zwyczajach panujących w Niemczech, a konkretnie w Nadrenii. W ostatni poniedziałek karnawału (Rosenmontag) odbywają się tam duże karnawałowe parady, z muzyką, wozami pełnymi przebierańców zrzeszonych w towarzystwach karnawałowych, rzucających słodycze w tłum.  Zobacz zdjęcia

czytaj więcej
 
Lista osób zakwalifikowanych do II Etapu w konkursie z programowania PDF Print E-mail

 W I Etapie wzięło udział 46 osób. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuje.

Najlepsze wyniki uzyskali ....

czytaj więcej
 
Spotkanie z aktorem PDF Print E-mail

 

 

 

W dniu 01 marca 2011 gościliśmy w naszej szkole aktora Teatru Narodowego z Warszawy

 Mirosława Kowalczyka. Aktor zaprezentował satyrę okresu 20-lecia międzywojennego,

pełną dowcipu, humoru i śpiewu.

 
AKCJA SOS – zbieramy plastikowe nakrętki PDF Print E-mail

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji prowadzonej przez Fundację „Rodzina” w Sławnie....

Read more...
 
Informator maturalny PDF Print E-mail
Do pobrania informator maturalny rok 2011/2012. Szukaj w : Dokumenty do pobrania ->informator maturalny z j.nowożytnego
 
Studniówka PDF Print E-mail

 Studniówka – sto dni do matury! Ostatni moment na zabawę i przed Wami już tylko

nauka, nauka, nauka...Zobacz zdjęcia

Read more...
 
<< Start < Prev 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Next > End >>

Page 67 of 73