zsaslawno.pl
Podsumowanie WOŚP w ratuszu PDF Print E-mail

W dniu 02.02.2018 w ratuszu odbyło się spotkanie, podczas którego burmistrz Krzysztof Frankenstein podziękował wszystkim wolontariuszom za pracę i zaangażowanie podczas 26 finału WOŚP. 

zdjęcia
 
Zbiórka krwi 31.01.2018 Print E-mail

Dnia 31 stycznia 2018 roku odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zgłosiło się na nią 35 dawców, zarejestrowano do oddania krwi 31 uczniów, którzy oddali  12 935 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce.  Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły  oddać krwi, zapraszamy na akcję, która odbędzie się 28 marca 2018 roku!

 
Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych PDF Print E-mail

Miło nam poinformować, że Natalia Młynarz z klasy III TE oraz  Wiktoria Mazalon i Julia Lisiecka z klasy II TB zakwalifikowały  się do etapu wojewódzkiego olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Już 16 marca 2018 r., jako drużyna ZSA,  konkurować będą z zespołami  z naszego województwa. Trzymamy kciuki za Olimpijczyków! Powodzenia!

 
26 finał WOŚP za nami PDF Print E-mail

Kochani, 26 finał WOŚP już za nami!!! 
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy byli zaangażowani podczas tegorocznego finału za Wasze WIELKIE SERDUCHA.  Po raz kolejny udowodniliście, że na WAS zawsze można liczyć!  Dziękujemy!!!. (więcej zdjęć - fb)

 
Studniówka 2018 PDF Print E-mail

100 dni do matury.... Dzisiaj studniówkowe szaleństwo, następnie wypoczynek w czasie ferii, a potem - no cóż, trzeba przez to przebrnąć! Mobilizacja przed najważniejszym egzaminem szkolnym: powtórki, ćwiczenia, powtórki, ćwiczenia, powtórki...  

 
26 finał WOŚP PDF Print E-mail

 
Zawody Okręgowe Olimpiady Statystycznej PDF Print E-mail

Natalia Młynarz i Norbert Szokało z klasy III TE oraz Paulina Czesnowska z klasy IV TE w dniu 9 stycznia wzięli udział w Zawodach Okręgowych Olimpiady Statystycznej w Szczecinie. Uczestnicy mieli do rozwiązania dwa testy, a w oczekiwaniu na wyniki  wysłuchali wykładów: „Kto to jest naukowiec?” oraz „ Mit stłuczonej szyby w ekonomii”. Poziom był bardzo wyrównany.  Niestety Natalii, Norbertowi i Paulinie nie udało się zakwalifikować do etapu centralnego. Ale może w przyszłym roku......

 
Przed nami ferie..... PDF Print E-mail

W dniu 3 stycznia 2018 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Sławnie dotyczące ryzykownych zachowań podczas dni wolnych od nauki. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny o społecznych i prawnych konsekwencjach zażywania substancji uzależniających, omówiono także temat zachowania się w pobliżu akwenów wodnych podczas zimy oraz zasady bezpiecznego poruszania się pieszych po drogach w okresie zimowym.

 
Jasełka w ZSA PDF Print E-mail

W dniu 22 grudnia obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu uczniówm klasy Ib oraz ich pomocników z klasy IIa. Więcej zdjęć na fb.

 
Pokaz Stołów Wigilijnych w Darłowie PDF Print E-mail

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia, reprezentacja naszej szkoły: Ola Tulula, Klaudia Skierka, Wiktoria Mazalon, Patrycja Seremak, Kinga Kamińska, Hubert Marciszonek, uczestniczyła w 10 Pokazie Stołów Wigilijnych w Zespole Szkół Morskich w Darłowie.

czytaj więcej
 
Słodkie świąteczne życzenia PDF Print E-mail

Jak co roku zorganizowaliśmy Słodkie Paczki - tym razem słodycze przekazaliśmy dla dzieci w Pogotowiu Opiekuńczym w Sławnie. Dziękujemy wszystkim klasom, które zaangażowały sie w akcję. 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 73