zsaslawno.pl
Podsumowanie Szkolnych Dni Przedsiębiorczości PDF Print E-mail

W ramach tegorocznych Dni Przedsiębiorczości młodzież uczestniczyła w licznych wykładach, spotkaniach z właścicielką biura rachunkowego czy doradcą zawodowym- panią Katarzyną Lewandowską. Klasa 2 TE uczestniczyła w spotkaniu  z panią Magdaleną Tęgosik zajmującą się Ewidencją Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta w Sławnie. 

czytaj więcej
 
Jak nie czytam..... PDF Print E-mail

... jak czytam!!!   W piątek, 26 maja.....

  

    

 

 
Akcja "Szczepienia"! PDF Print E-mail

Nasi uczniowie, we współpracy z Sanepidem, przeprowadzili w dniu 23 maja akcję zachęcającą do szczepień.

 
700-lecie Sławna...... PDF Print E-mail

A tak prezentowaliśmy się podczas uroczystej parady ulicami Sławna z okazji 700-lecia Naszego Miasta. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości, oraz byli z nami w sobotę! 

 

Stoisko ZSA na placu podczas kiermaszu - nasze wypieki cieszyły się dużym powodzeniem!.

i

 
Konkurs Wiedzy o Żywieniu PDF Print E-mail

W ramach realizowanej w szkole kampanii " Rakoobrona" w dniu 12 maja odbył się konkurs wiedzy o żywieniu. Konkurs pogłębił wiedzę uczniów z zakresu racjonalnego żywienia bogatego w witaminy i składniki mineralne. Wzięło w nim udział 5 zespołów. I miejsce zajęła drużyna z klasy 3 TŻiUG w składzie: Anna Mazurek, Paulina Cichońska, Patrycja Żak i Sandra Wilgos. II miejsce zajęła drużyna z klasy 2TŻiUG w składzie: Daria Narewska, Natalia Sawczuk i Damian Jabłoński. III miejsce zajęła druga drużyna z klasy 3 TŻiUG w składzie: Agata Siarnecka, Dagmara Małgorzewicz, Daria Jajkowska i Patrycja Sękowska. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!
 
Stypendium PDF Print E-mail

Plakat stypendium

 
Wolontariusze i "Dni Sławna" PDF Print E-mail

13 maja w kolejnym dniu obchodów 700- lecia miasta Sławna Patrycja Nogieć i Roksana Jędrzejczyk z I Ta oraz Kinga Kamińska i Kacper Podolski z I Tb sprzedawali ciasto i losy  na stoisku Stowarzyszenia "Razem". 

 
Matura 2017 PDF Print E-mail

Zaczęło się! 4 maja 2017, godzina 9.00 - wystartował tegoroczny "maraton" maturalny. Nie stresujcie się, polecenia czytajcie ze zrozumieniem i myślcie logicznie! Pamiętajcie - "strzelanie" to ostateczność! Trzymamy za Was kciuki i mamy nadzieję, że 30 czerwca wszyscy otrzymacie Świadectwa Dojrzałości.

 
II Piknik Agro PDF Print E-mail

29 kwietnia odbyła się II edycja Pikniku Agro. Swoje stoiska miały firmy ogrodnicze ze Sławna i okolic. Odwiedzający mieli możliwość zakupu roślin, skorzystania z oferty stoisk gastronomicznych oraz zapoznania się z ofertą ZSA. Promowała się również Wojskowa Komenda Uzupełnień, Stowarzyszenia Agroturystyczne oraz wytwórcy produktów regionalnych.

 

 
Zakończenie roku klas maturalnych PDF Print E-mail

28  kwietnia wypuściliśmy kolejny rocznik w świat, pożegnali sie z nami uczniowie klas maturalnych. Mamy nadzieję, że umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej szkole pozwolą Wam realizować swoje plany i spełniać się zawodowo. Trzymamy kciuki na maturze i życzymy Wam spełnienia marzeń w prawdziwym dorosłym życiu! 

 
Targi ogrodnicze PDF Print E-mail

targi

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 67