zsaslawno.pl
26 finał WOŚP za nami PDF Print E-mail

Kochani, 26 finał WOŚP już za nami!!! 
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy byli zaangażowani podczas tegorocznego finału za Wasze WIELKIE SERDUCHA.  Po raz kolejny udowodniliście, że na WAS zawsze można liczyć!  Dziękujemy!!!. (więcej zdjęć - fb)

 
Studniówka 2018 PDF Print E-mail

100 dni do matury.... Dzisiaj studniówkowe szaleństwo, następnie wypoczynek w czasie ferii, a potem - no cóż, trzeba przez to przebrnąć! Mobilizacja przed najważniejszym egzaminem szkolnym: powtórki, ćwiczenia, powtórki, ćwiczenia, powtórki...  

 
26 finał WOŚP PDF Print E-mail

 
Zawody Okręgowe Olimpiady Statystycznej PDF Print E-mail

Natalia Młynarz i Norbert Szokało z klasy III TE oraz Paulina Czesnowska z klasy IV TE w dniu 9 stycznia wzięli udział w Zawodach Okręgowych Olimpiady Statystycznej w Szczecinie. Uczestnicy mieli do rozwiązania dwa testy, a w oczekiwaniu na wyniki  wysłuchali wykładów: „Kto to jest naukowiec?” oraz „ Mit stłuczonej szyby w ekonomii”. Poziom był bardzo wyrównany.  Niestety Natalii, Norbertowi i Paulinie nie udało się zakwalifikować do etapu centralnego. Ale może w przyszłym roku......

 
Przed nami ferie..... PDF Print E-mail

W dniu 3 stycznia 2018 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Sławnie dotyczące ryzykownych zachowań podczas dni wolnych od nauki. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny o społecznych i prawnych konsekwencjach zażywania substancji uzależniających, omówiono także temat zachowania się w pobliżu akwenów wodnych podczas zimy oraz zasady bezpiecznego poruszania się pieszych po drogach w okresie zimowym.

 
Jasełka w ZSA PDF Print E-mail

W dniu 22 grudnia obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu uczniówm klasy Ib oraz ich pomocników z klasy IIa. Więcej zdjęć na fb.

 
Pokaz Stołów Wigilijnych w Darłowie PDF Print E-mail

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia, reprezentacja naszej szkoły: Ola Tulula, Klaudia Skierka, Wiktoria Mazalon, Patrycja Seremak, Kinga Kamińska, Hubert Marciszonek, uczestniczyła w 10 Pokazie Stołów Wigilijnych w Zespole Szkół Morskich w Darłowie.

czytaj więcej
 
Słodkie świąteczne życzenia PDF Print E-mail

Jak co roku zorganizowaliśmy Słodkie Paczki - tym razem słodycze przekazaliśmy dla dzieci w Pogotowiu Opiekuńczym w Sławnie. Dziękujemy wszystkim klasom, które zaangażowały sie w akcję. 

 
Miska dla schroniska PDF Print E-mail

W tym przedświątecznym okresie otwieramy nasze serca i portfele, aby wspomóc innych. Zaangażowaliśmy się również w akcję  ,,Miska dla schroniska”. Udało się zebrać ponad 40 kg suchej karmy oraz 19 kg mokrej karmy w puszkach, a także koce i kołdry. Zebrane rzeczy i karma zostaną przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Słupsku. 

 
Konkurs Wiedzy i HIV i AIDS PDF Print E-mail

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół w Sławnie odbył się Quiz wiedzy "HIV i AIDS. Jestem świadom". Quiz został zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarną pod patronatem Starostwa Powiatowego i Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej TŻiUG. Uczennica klasy 2 TŻiUG Julia Lisiecka zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

 
Szkolny Konkurs Ortograficzny PDF Print E-mail

Mistrzem ortografii został uczeń klasy II a Technikum Kacper Bireta. Wyróżnienie otrzymali uczeń klasy III TAK Krzysztof Moskwa oraz Kacper Derliński z I a Technikum. Gratulujemy!!!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 72