zsaslawno.pl
Maraton maturalny rozpoczęty! PDF Print E-mail

Początek: 4 maja, godzina 9.00 - wyniki: 3 lipca!

 
Nasi tegoroczni Absolwenci Print E-mail

27 kwietnia pożegnaliśmy naszych czwartoklasistów! Za nami 4 wspólne lata, smutki, złości i radości. Przyszliście do nas jako nastolatkowie, a opuszczacie nasze mury jako dorośli ludzie... Mamy nadzieję, że będziecie mile wspominać czas spędzony w ZSA, przetrwają kontakty i przyjaźnie nawiązane w szkole. Na razie przed Wami matura - jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki (to przeciez także nasz egzamin :)). Więcej zdjęć na fb. 

 
Dzień Otwarty 2018 PDF Print E-mail

W dniu 25 kwietnia mieliśmy Piknik Naukowy Agro połączony z Dniem Otwartym Szkoły. Warsztaty edukacyjne prowadziła firma SmartLab z Gdańska, a promocją szkoły zajęli się uczniowie ZSA. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Wrześnicy, Sławska, Sławna, Postomina i Starego Jarosławia. Wszyscy nasi goście i uczniowie mogli posilić się kiełbaską z grilla, spróbować naszych wypieków, a dla naszych uczniów był to również Dzień Sportu - biegi, siatkówka i piłka nożna (więcej zdjęć fb).

 
Konkurs Gastronomiczny PDF Print E-mail

18 kwietnia został zorganizowany "Szkolny Konkurs Gastronomiczny". Pierwszym zadaniem był test wiedzy o żywieniu, drugim  ubijanie piany z białek na czas, trzecie polegało na rozpoznawaniu przypraw, a czwartym było obieranie ziemniaków tak, aby zostało jak najmniej odpadków. Uczniowie wykazali się wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi, a przy wykonywaniu zadań było dużo śmiechu i zabawy.

 
Sukces Natalii PDF Print E-mail

W organizowanym po raz ósmy Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach w Katowicach naszą szkołę reprezentowała laureatka Zachodniopomorskiego Konkursu o Podatkach w Szczecinie Natalia Młynarz, która zdobyła 3 miejsce w etapie wojewódzkim. Natalia zaprezentowała wysoki poziom wiedzy i umiejętności z zakresu prawa podatkowego, plasując się w pierwszej "30". Gratulujemy Natalii, a szczególne podziękowania kierujemy do pani Aleksandry Bukowskiej, Prezes Banku Spółdzielczego w Sławnie, pani Joanny Michno, właścicielki Biura Rachunkowego „Profit” w Sławnie, pana Wojciecha Landzińskiego, Prezesa ABWood Sp. z o.o. w Sławnie oraz Starostwa Powiatowego w Sławnie za wsparcie finansowe przy organizacji wyjazdu do Katowic.  

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Page 12 of 165