zsaslawno.pl
Konkurs Gastronomiczny PDF Print E-mail

18 kwietnia został zorganizowany "Szkolny Konkurs Gastronomiczny". Pierwszym zadaniem był test wiedzy o żywieniu, drugim  ubijanie piany z białek na czas, trzecie polegało na rozpoznawaniu przypraw, a czwartym było obieranie ziemniaków tak, aby zostało jak najmniej odpadków. Uczniowie wykazali się wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi, a przy wykonywaniu zadań było dużo śmiechu i zabawy.

 
Sukces Natalii PDF Print E-mail

W organizowanym po raz ósmy Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach w Katowicach naszą szkołę reprezentowała laureatka Zachodniopomorskiego Konkursu o Podatkach w Szczecinie Natalia Młynarz, która zdobyła 3 miejsce w etapie wojewódzkim. Natalia zaprezentowała wysoki poziom wiedzy i umiejętności z zakresu prawa podatkowego, plasując się w pierwszej "30". Gratulujemy Natalii, a szczególne podziękowania kierujemy do pani Aleksandry Bukowskiej, Prezes Banku Spółdzielczego w Sławnie, pani Joanny Michno, właścicielki Biura Rachunkowego „Profit” w Sławnie, pana Wojciecha Landzińskiego, Prezesa ABWood Sp. z o.o. w Sławnie oraz Starostwa Powiatowego w Sławnie za wsparcie finansowe przy organizacji wyjazdu do Katowic.  

 
Nasz nowy samorząd PDF Print E-mail

Nasz nowy , jeszcze niezaprzysiężony, Samorząd Szkolny - od lewej : Patrycja Chmielewska IbT, Krzysztof Moskwa III TAK, Julia Kowalik IaT  

 
"Info-Słupia" PDF Print E-mail

Reprezentacja szkoły w składzie Jóźwik Filip- 3 TI oraz Maliński Mateusz, Mocarski Grzegorz i Zalewski Patryk - 4 TI podczas Międzywojewódzkiego Konkursu Informatycznego InfoSłupia, w którym Grzegorz Mocarski zakwalifikował się do ścisłego finału. Gratulujemy!!! 

 
"Logistyk Przyszłości" PDF Print E-mail

Dnia 12 kwietnia 2018 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej odbył się drużynowy konkurs „Logistyk Przyszłości”, którego celem jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania problematyką współczesnej i przyszłej logistyki. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 TE.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 162