zsaslawno.pl
"Akcja porządki" PDF Print E-mail

To tytuł przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy IbT pod kierunkiem p.Wioletty Grzybowskiej i p. Agnieszki Zimnej zaprezentowanego podczas tegorocznego Przeglądu Małych Form Teatralnych o tematyce profilaktycznej "Proforma" Nasi przedstawiciele zajęli III miejsce. Gratulacje!!!

 
A teraz.... SPORT!!! PDF Print E-mail

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w powiatowych zawodach w piłkę nożną rozegranych w Darłowie w dniu 22.10.2019. Gratulujemy!

 
Apel z okazji Dnia Papieskiego PDF Print E-mail

Uczniowie wraz z opiekunkami, p.Anną Borowiec, p. Małgorzatą Baszkiewicz oraz p. Dorotą Kulińską przygotowali i przedstawili program artystyczny z okazji Dnia Papieskiego.

 
Święto chleba w ZSA PDF Print E-mail

16 października to Światowy Dzień Chleba - tego dnia uczniowie klasy II b wraz z opiekunami, p. Marią Dankowska i p.Ireneuszem Parszczyńskim przygotowali dla nas ucztę chlebową. Były 4 rodzaje pieczywa, a do tego przepyszne pasty. Kanapki, lub ciepłe tosty można było nabyć za jedyne 2,50 zł. Dochód z tego przedsięwzięcia przeznaczony jest na pomoc rodzinie, która straciła swój dorobek podczas pożaru.

 
Wycieczka IVa do Gdańska PDF Print E-mail

 4 października pojechaliśmy na wycieczkę do Gdańska i Gdyni. Rozpoczęliśmy od zwiedzania  Muzeum II Wojny Światowej. Duże wrażenie zrobiła na nas rekonstrukcja warszawskiej ulicy przed i po bombardowaniu oraz zmieniający się wystrój tego samego mieszkania w kolejnych miesiącach wojny.

czytaj dalej
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 185