zsaslawno.pl
Olimpiada Wiedzy o Polskim i Europejskim Runku Pracy PDF Print E-mail

Dnia 18 września 2018 roku odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy organizowanej jest przez Pracownię Badań, Analiz i Strategii Rozwoju Edukacji w CKU w Białymstoku.  Do etapu okręgowego zakwalifikowali się: Julia Kowalik (II TE), Kacper Słodziński (II TE), Karolina Jasik (III TE), Grzegorz Wołosiuk (III TE), Klaudia Szymanek (III TE), Roksana Jędraszczyk (III TE), Patrycja Nogieć (III TE), Danusia Zalewska (III TE). Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie, który odbędzie się 2 października 2018 roku!

 

 
Szczecin PDF Print E-mail

19 września 2018 - Ekonomiści na XVIII Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki w Szczecinie.

 
Gdy myślę wolność... PDF Print E-mail

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dniu 18 września 2018  w happeningu "Gdy myślę wolność..." zorganizowanym przez Zespół Szkół w sławieńskim amfiteatrze.

 

 
Najlepsi nagrodzeni PDF Print E-mail

Najlepsi uczniowie 2017/2018 zostali wyróżnieni przez p.Starostę Powiatowego. Na uroczystości obecny był p. Andrzej Protasewicz, przewodniczący Rady Powiatu. 

 
Podsumowanie roku po praktyce PDF Print E-mail

W piątek rok szkolny oficjalnie zakończyli uczniowie klas II TAK, II TŻ oraz II TE i III TE/TŻiUG, którzy odbywali praktyki wakacyjne. Na uroczystym apelu obecna była p. Agata Witkowska, naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie APowiatowym.  Osoby z najwyższą średnią zostały wyróżnione nagrodami. Więcej zdjęć na fb.   

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 167