zsaslawno.pl
Paczka dla Bohatera PDF Print E-mail

14 grudnia przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariusza przekazali do Centrum Wolontariatu w Darłowie, produkty żywnościowe i chemię gospodarstwa domowego, które zebraliśmy w naszej szkole. 

 
Rozgrywki sportowe... PDF Print E-mail

W dniu 12.12.2018r w Zespole Szkół w Darłowie odbyły się rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV: Kacprzak Natalia, Kobylska Paulina, Krzysztof Moskwa i Adamelak Dawid. Po zaciętej rywalizacji drużyna ZSA uplasowała się na III miejscu :) Gratulujemy zawodnikom!

 
Pokaz stołów wigilijnych PDF Print E-mail

,

W dniu 13 grudnia klasy Technikum Żywienia zaprezentowały nam stoły wigilijne. Można było spróbować tradycyjnych oraz nowatorskich potraw wigilijnych, oraz podziwiać dekoracje stołów wigilijnych (fb)

 
Próbny egzamin zawodowy PDF Print E-mail

W dniu 12.12.2018 roku przeprowadzony został ogólnopolski próbny egzamin pisemny z kwalifikacji A.36 w klasie 4 TE zorganizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie (autorka zadań: Barbara Miktura-Turek). Do egzaminu przystąpiło 12 osób z naszej szkoły. Egzamin zdało 11 uczniów, co stanowi 91,67 %. Najlepsze wyniki uzyskali: Karolina Karlińska (82,5%), Norbert Szokało (75%), Sylwia Karczyńska (75%). Gratulujemy!

 
Nasi wolontariusze na koncercie "Akson" PDF Print E-mail

W dniu 9 grudnia nasi wolontariusze pomogali podczas koncertu Stowarzyszenia "Akson" w SDK. Więcej zdjęć - fb!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 174