zsaslawno.pl
Konkurs matematyczny PDF Print E-mail

27 lutego odbył się w naszej szkole III Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Szkół Gimnazjalnych. Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Sławnie. Poza udziałem w konkursie uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i wzięli udział w zajęciach prezentujących kierunki nauczane w ZSA. I miejsce zdobył zespół z Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Sławnie, w składzie: Izabela Cabańska, Julia Lewicka, Tomasz Bernal.

czytaj dalej...
 
Konkurs recytatorski PDF Print E-mail

12 lutego 2018r. odbył się „II Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Niemiecko i Anglojęzycznej dla Szkół Gimnazjalnych”. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu sławieńskiego.Z języka angielskiego pierwsze miejsce zajął Łukasz Budny z Zespołu Szkół Gimnazjum w Jarosławcu.

czytaj dalej...
 
Licealiada - część I PDF Print E-mail

W dniach 19. i 20.02.2018 r. odbyła się u nas Licealiada. W rywalizacji z zespołami z Darłowa: Zespół Szkół Morskich i Liceum im. S. Żeromskiego a także z Zespołem Szkół ze Sławna nasze drużyny siatkarskie zajęły II miejsce w swoich kategoriach, ustępując jedynie ZSM i to po zaciętych bojach. Mamy nadzieję, że na meczach wyjazdowych będzie jeszcze lepiej. Trzymamy kciuki!

 
Przysłowia i powiedzenia polskie.... PDF Print E-mail

Dnia 23 lutego w bibliotece szkolnej odbył się quiz "Przysłowia i powiedzenia polskie - jak dobrze je znasz". W językowych potyczkach udział wzięły 4 drużyny. Najlepsza okazała się reprezentacja klasy III TE w składzie: Mariusz Kryściak i Monika Modrzejewska. Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnej znajomości przysłów polskich!

 
Akademickie spotkania PDF Print E-mail

W dniu 21 lutego 2018 roku w ramach współpracy z uczelnią odbyły się spotkania z wykładowcami Politechniki Koszalińskiej. Tematyka wykładów: „Internet materialny” (wykład przeprowadził prof. nadzw. dr hab. inż. Jerzy Korczak, pracownik Katedry Marketingu i Przedsiębiorczości), „Jak chronić swoje podstawowe prawa i wolności?” (wykład przeprowadziła dr Małgorzata Błażejowska, pracownik Katedry Prawa). Kolejne wykłady już 2 marca 2018 roku!

 
Wspieramy rehabilitację Marcela PDF Print E-mail

Nasz kolega Marcel Morawiak od listopada przebywa w słupskim szpitalu po wypadku samochodowym. Przed Marcelem kosztowna rehabilitacja. Chcemy wspomóc finansowo rodzinę Marcela i organizujemy zbiórke funduszy na ten cel. Pierwsza akcja odbyła sie 14 lutego - sprzedawaliśmy ciasta upieczone przez nasze koleżanki z klasy IV TŻ, następny etap za tydzień! 

 
Teraz finał wojewódzki! PDF Print E-mail

Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Szczecinie poinformował, że uczniowie naszej szkoły: Martyna Ciesielska, Wiktoria Skrobek (4TE), Natalia Młynarz, Marlena Sawicka (3 TE) oraz Klaudia Szymanek, Patrycja Nogieć i Ewelina Wiśniewska (2TE) zostali zakwalifikowani do II etapu Konkursu Wiedzy o Podatkach. Finał Wojewódzki odbędzie się 15.03.2018 w Szczecinie. Gratulujemy i już teraz trzymamy kciuki!!! (Opiekun grupy: A. Leśniak)

 
Zima !!!! PDF Print E-mail
 
 
Podsumowanie WOŚP w ratuszu PDF Print E-mail

W dniu 02.02.2018 w ratuszu odbyło się spotkanie, podczas którego burmistrz Krzysztof Frankenstein podziękował wszystkim wolontariuszom za pracę i zaangażowanie podczas 26 finału WOŚP. 

zdjęcia
 
Zbiórka krwi 31.01.2018 Print E-mail

Dnia 31 stycznia 2018 roku odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zgłosiło się na nią 35 dawców, zarejestrowano do oddania krwi 31 uczniów, którzy oddali  12 935 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce.  Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły  oddać krwi, zapraszamy na akcję, która odbędzie się 28 marca 2018 roku!

 
Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych PDF Print E-mail

Miło nam poinformować, że Natalia Młynarz z klasy III TE oraz  Wiktoria Mazalon i Julia Lisiecka z klasy II TB zakwalifikowały  się do etapu wojewódzkiego olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Już 16 marca 2018 r., jako drużyna ZSA,  konkurować będą z zespołami  z naszego województwa. Trzymamy kciuki za Olimpijczyków! Powodzenia!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 72