zsaslawno.pl
ZSA - Dożynki Powiatowe w Sławnie PDF Print E-mail

 

 
Zachodniopomorski Festiwal Nauki w Koszalinie PDF Print E-mail
 

W czwartek 27 września, klasy o profilu informatycznym brały udział w Zachodniopomorkim Festiwalu Nauki, który odbył się na Politechnice Koszalińskiej. Młodzież brała udział w ciekawych eksperymentach ze światłem, pokazie robotów przemysłowych, pokazie drukarek 3D. Uczniowie mieli także możliwość sterować prędkością obrotową silnika przy użyciu tranzystora.

 
Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego PDF Print E-mail

W dniu 27.09.2018r na terenie przy Zespole Szkół w Sławnie zainaugurowano nowy rok sportowy. Jak co roku tradycyjnie rywalizację sportową szkół powiatu sławieńskiego rozpoczynamy od sztafetowych biegów przełajowych. Wspólnie z nami biegali uczniowie z Zespołu Szkół Morskich i Zespołu Szkół z Darłowa. Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców pokonały konkurentów zajmując I miejsca. Serdecznie gratulujemy!!!

 

 
Wznawiamy akcje zbiórek krwi PDF Print E-mail

W dniu 27 września 2018 roku zostały wznowione akcje zbiórek krwi w naszej szkole.  Zarejestrowano do oddania krwi  17 uczniów, którzy oddali  7 650 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce.  Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły  oddać krwi, zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się 29 listopada 2018 roku.

 
Zachodniopomorska Komórkomania PDF Print E-mail

Dnia 26.09.2018 roku braliśmy udział w uroczystości wręczenia certyfikatów "Szkoły z życiem" w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie za udział w akcji „Zachodniopomorska #Komórkomania- Zostań dawcą szpiku kostnego”. Gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza. W II edycji projektu udział wzięło 55 szkół, udało się zarejestrować 1604 potencjalnych dawców.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 167