zsaslawno.pl
Andrzejki w bibliotece PDF Print E-mail

W ostatni piątek nasza biblioteka, za sprawą popularnych Andrzejek, zamieniła się w jaskinie magii. Nie tylko panny mogły tego dnia poznać swoją przyszłość, czy imię przyszłego wybranka, również kawalerowie chętnie brali udział we wróżbach.

 
Dzień Przedsiębiorczości 2019 PDF Print E-mail

Uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie przystąpili do realizacji programu pod hasłem „Światowy Tydzień  Przedsiębiorczości”. Projekt ten zakładał odbycie jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, która dała uczniom możliwość weryfikacji planów edukacyjnych.

czytaj dalej
 
Kocham Cię Polsko! PDF Print E-mail

Dnia 25 listopada 2019r. w bibliotece szkolnej odbyła się druga edycja quizu KOCHAM CIĘ POLSKO. W rozgrywkach wzięły udział dwa rywalizujące ze sobą zespoły 5-cio osobowe BIALI i CZERWONI. Zwycięstwo odniosła drużyna BIAŁYCH. Gratulujemy! Quiz odbył się w ramach trwających w listopadzie obchodów Święta Odzyskania Niepodległości.

 
Młodzieży czytanie PDF Print E-mail

Delegacja młodzieży Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie wzięła udział w kolejnej, czwartej już edycji akcji „Młodzieży Czytanie”, która odbyła się 20 listopada 2019 r. w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie. Młodzież przygotowała p. Agnieszka Zimna.

 
Projekt "Bakcyl" PDF Print E-mail

 18 listopada 2019r. odbyła się pierwsza tura warsztatów z edukacji finansowej z Panem Maciejem Leśków. W spotkaniu uczestniczyły klasy 1aT i 2bT. Zajęcia poprowadzone przez Pana Dyrektora były bardzo interesujące,  młodzież chętnie uczestniczyła w dyskusji, zadawała fachowe pytania z zakresu bankowości i finansów. W opinii młodzieży warsztaty przybliżyły  zawód bankowca i zagadnienia  z zakresu bankowości. Projekt BAKCYL to stały proces przekazywania młodzieży, przez pracowników bankowych, praktycznej wiedzy finansowej i umiejętności wykorzystywania usług finansowych, tak aby ułatwić im świadomy i pomyślny start w dorosłe życie w nowoczesnym społeczeństwie.

czytaj więcej
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 186