zsaslawno.pl
Inauguracja roku sportowego PDF Print E-mail

W dniu 26.09.2019r w Zespole Szkół w Sławnie zainaugurowano nowy rok sportowy. Rywalizacja rozpoczęła się od biegów sztafetowych reprezentacji dziewcząt i chłopców poszczególnych szkół. W biegu na dystansie 800m dziewcząt i 1000m chłopców obie nasze drużyny były bezkonkurencyjne! Cieszymy się tym bardziej, że w składzie reprezentacji znalazło się wielu uczniów z klas pierwszych.

 
Plener malarski w Polanowie PDF Print E-mail

1 października uczniowie klasy I Technikum Architektury Krajobrazu uczestniczyli w plenerze malarskim „DARY LASU” w Żydowie. Plener jak co roku zorganizowało Nadleśnictwo Polanów. Po trzygodzinnych twórczych zmaganiach z tworzywem i tematem ośmioro z naszych uczniów uplasowało się w pierwszej dziesiątce w kategorii  szkół ponadpodstawowych! 

czytaj dalej...
 
Europejski Dzień Języków PDF Print E-mail

26 września to "Europejski Dzień Języków", tego dnia próbowaliśmy Was zachęcić do rozwijania swoich umiejętności językowych. Dlaczego warto uczyć się języków? Warto rozmawiać.... 

 
Prezentacja kół zainteresowań PDF Print E-mail

W dniu 19 września uczniowie klas I mieli możliwość zapoznać się z ofertą kół zainteresowań. Na chętnych czekają : Klub Gier Planszowych, Koło Czytelnicze, Koło Ekonomiczne, Klub Wolontariusza, Klub Honorowego Krwiodawcy, Koło Sportowe i Drużyna Medyczna. Zapraszamy!

 
Narodowe czytanie PDF Print E-mail

Narodowe czytanie 2019. Nowele Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Brunona Schulza, Elizy Orzeszkowej, Marii Konopnickiej i Stefana Żeromskiego odczytali wicedyrektor ZSA p. Aneta Leśniak, nauczyciel-bibliotekarz p. Marzena Łużyńska,  wicestarosta sławieński p. Andrzej Protasewicz, dyrektor ZSA p. Marian Krakowski oraz uczniowie klas I. Relacja na fb!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 183