zsaslawno.pl
Koncert zespołu z Bad Doberan PDF Print E-mail

W piątek, 11 maja , odwiedził nas zespół "Seitenwind" ze Szkoły Muzycznej w Bad Doberan. Po spotkaniu z uczniami naszej szkoły odbył się koncert, na którym nasi goście, wraz z uczniami Szkoły Muzycznej w Sławnie, zaprezentowali swoje wersje znanych utworów (również w języku polskim!)

 
Trzymamy kciuki!!! PDF Print E-mail

 
Maraton maturalny rozpoczęty! PDF Print E-mail

Początek: 4 maja, godzina 9.00 - wyniki: 3 lipca!

 
Nasi tegoroczni Absolwenci Print E-mail

27 kwietnia pożegnaliśmy naszych czwartoklasistów! Za nami 4 wspólne lata, smutki, złości i radości. Przyszliście do nas jako nastolatkowie, a opuszczacie nasze mury jako dorośli ludzie... Mamy nadzieję, że będziecie mile wspominać czas spędzony w ZSA, przetrwają kontakty i przyjaźnie nawiązane w szkole. Na razie przed Wami matura - jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki (to przeciez także nasz egzamin :)). Więcej zdjęć na fb. 

 
Dzień Otwarty 2018 PDF Print E-mail

W dniu 25 kwietnia mieliśmy Piknik Naukowy Agro połączony z Dniem Otwartym Szkoły. Warsztaty edukacyjne prowadziła firma SmartLab z Gdańska, a promocją szkoły zajęli się uczniowie ZSA. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Wrześnicy, Sławska, Sławna, Postomina i Starego Jarosławia. Wszyscy nasi goście i uczniowie mogli posilić się kiełbaską z grilla, spróbować naszych wypieków, a dla naszych uczniów był to również Dzień Sportu - biegi, siatkówka i piłka nożna (więcej zdjęć fb).

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 162