zsaslawno.pl
DKMS w ZSA PDF Print E-mail

26 marca 2019 roku zorganizowaliśmy Dzień Dawcy Szpiku. Zarejestrowano 18 potencjalnych dawców komórek macierzystych, a to znaczy 18 ludzi o dobrych sercach! Dziękujemy WAM BARDZO! Dziękujemy również naszym wolontariuszom (Karolina Jasik, Klaudia Szymanek, Daria Egierd, Danusia Zalewska, Bartek Stryczyński, Patrycja Nogieć, Roksana Jędraszczyk, Laura Jędrzejczyk, Ewelina Wiśniewska), którzy włożyli w to całe serducho

 
Etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych PDF Print E-mail

Wojewódzki etap olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się 15 marca 2019 r. w Wojewódzkim Oddziale ZUS w Szczecinie. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Martyna Kiedrowicz 2TE, Julia Lisiecka i Wiktoria Mazalon z klasy III TŻiUG. II etap polegał na rozwiązaniu testu, gdzie decydowała szybkość wykonania zadania i prawidłowość rozwiązania testu. Niestety, nie udało się uzyskać minimum uprawniającego do udziału w etapie centralnym.

 
Laureaci finału IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach PDF Print E-mail

14 marca 2019 roku w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie odbył się finał IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Miło Nam poinformować, że laureatkami Konkursu zostały Roksana Jędraszczyk z kl. 3 TE i Natalia Młynarz ( po raz trzeci!!!) z kl. 4 TE i tymsamym uczennice zostały zakwalifikowane Finalu Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 
Marzec miesiącem matematyki PDF Print E-mail

MARZEC_MIESIĄCEM_MATEMATYKI.png

 
Bezpieczna szkoła PDF Print E-mail

W dniu 5 marca uczniowie starszych klas uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Szkołę Ochrony Delta z Koszalina. Podczas zajęć omawiano przepisy prawa w kontekście zażywania dopalaczy i narkotyków. Pogadanki dotyczyły również cyberprzemocy wśród młodzieży. Zajęcia te zorganizowano w ramach programu Bezpieczna Szkoła.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 178