zsaslawno.pl
Idą święta.... PDF Print E-mail

Kolejny raz przystąpiliśmy do kampanii "Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj!".Celem akcji , przygotowanej przez fundacje Dbam o mój z@sięg, jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, wspólne spędzanie czasu wolnego, a przede wszystkim kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

 
Aukcja Stowarzyszenia "Akson" w SDK PDF Print E-mail

W sobotę w Sławińskim Domu Kultury odbyła się świąteczna aukcja Stowarzyszenia "Akson". W pomoc w tym wydarzeniu zaangażowali sie wolontariusze z naszej szkoły. Pomagali zarówno podczas aukcji, jak i w sprzedaży ozdób świątecznych. Dziękujemy Wam gorąco!!!

 
Dzień z Olgą Tokarczuk PDF Print E-mail

We wtorek Olga Tokarczuk odebrała literacką Nagrodę Nobla. My również obchodziliśmy to wspaniałe święto dla wszystkich nas , a przede wszystkim dla polskiej literatury.W ramach zorganizowanego w naszej szkole "Dnia z Olgą Tokarczuk" można było obejrzeć wystawę poświęconą Oldze Tokarczuk i jej twórczości. a w bibliotece czekały na nas książki noblistki. Również tego dnia wspólnie czytaliśmy fragmenty dzieł naszej noblistki.

 
Pokaz stołów wigilijnych PDF Print E-mail

12 grudnia odbył się pokaz stołów wigilijnych. Klasy o profilu żywienia przedstawiły swoje propozycje nakrycia stołu oraz dań na uroczystość wigilijną. Było uroczyście, pięknie, pomysłowo i smacznie.

 
Na jarmarku w Sławnie PDF Print E-mail

Pomocnicy Świętego Mikołaja to akcja zorganizowana przez Sławieński Dom Kultury, który do współpracy zaprosił równiez uczniów naszej szkoły. nasi uczniowie sprzedawali stroiki świąteczne i pierniki. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na pomoc pogorzelcom.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 189