zsaslawno.pl
Powiatowe obchody rocznicy odzyskania niepodległości PDF Print E-mail

 
Konkurs z okazji Tygodnia Umiejętności Zawodowych PDF Print E-mail

W związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych (5-11 listopada) zrealizowany został konkurs na zaprezentowanie wybranego przez siebie zawodu. Konkurs adresowany był do uczniów klas branżowych. Formą prezentacji mógł być informator, plakat bądź zakładka do książki. Wyróżnione zostały prace Weroniki Hapak oraz Patrycji Gałkowskiej z klasy 2aBR.

 
XIII Pomorski Bieg Niepodległości PDF Print E-mail

W piątek 09.11.2018 na CPSP w Wicku odbył się XIII Pomorski Bieg Niepodległości, w którym nasi uczniowie: Marcel Śpiewak, Jakub Łuczak i Bartek Klimek zajęli II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. W czasie biegu uczestnicy musieli się wykazać sprawnością fizyczną,  znajomością mapy, celnym okiem oraz wiadomościami z historii naszego kraju.

 
Świętujemy 100 rocznicę Niepodległej PDF Print E-mail

9 listopada obchodziliśmy w szkole uroczystość 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Braliśmy udział w uroczystej akademii,

rozegraliśmy turniej "Kocham Cię Polsko",

rozegraliśmy okolicznościowy szkolny turniej piłki siatkowej,

o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy hymn w holu szkoły

oraz na placu Kardynała Wyszyńskiego.

 

 
Wspólnie ze szkołą muzyczną PDF Print E-mail

Po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół Agrotechnicznych wraz z uczniami Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Sławnie w dnu 7 listopada 2018 r. zrealizowała wspólny projekt. Tym razem był to montaż słowno – muzyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Zaproszeni na uroczystość goście mieli okazję wysłuchać m.in. utworów W. Szymborskiej, C.K. Norwida, M. Konopnickiej w wykonaniu Wiktorii Sobierańskiej z kl. IaB, Aleksandry Lauren, Katarzyny Złotkowskiej , Dominika Łopuszyńskiego z klasy II BT.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 170