zsaslawno.pl
Dzień Wolontariatu PDF Print E-mail

5 grudnia z okazji Światowego Dnia Wolontariatu uczciliśmy wieloletnią działalność Szkolnego Klubu Wolontariusza w ZSA, który istnieje od 2006 roku. Wolontariusze ZSA obecni są prawie na każdej imprezie charytatywnej w mieście.  Z okazji tego święta opiekunki Szkolnego Koła Wolontariusza, p. Agnieszka Pitus i p.Małgorzata Krakowska, podziękowały wszystkim za ich gotowość i bezinteresowną pomoc na rzecz innych. Każdy z wolontariuszy otrzymał pamiątkowy dyplom.

 
Olimpiada przedsiębiorczości PDF Print E-mail

Dnia 6 grudnia 2018 roku odbył się szkolny Olimpiady Przedsiębiorczości.  I miejsce zajęły Julia Kowalik z klasy II TE oraz Klaudia Szymanek z klasy III TE, II miejsce- Ewelina Wiśniewska z klasy III TE, III miejsce Weronika Skwarek z klasy II TE oraz Roksana Jędraszczyk z klasy III TE! GRATULUJEMY!

 
Grudniowa akcja zbiórki krwi PDF Print E-mail

 

Dnia 29 listopada 2018 roku odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zgłosiło się na nią 31 dawców, zarejestrowano do oddania krwi 29 uczniów, którzy oddali 12 360 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce. Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły oddać krwi, zapraszamy na akcję, która odbędzie się 24 stycznia 2019 roku!

 
Mikołajki w szpitalu PDF Print E-mail

Jak co roku Pan Ireneusz Parszczyński z klasą 3 tż przygotował słodkie niespodzianki dla dzieci przebywających w Sławieńskim szpitalu. Dzieci i rodzice byli mile zaskoczeni przygotowanymi prezentami.

 
Olimpiada Statystyczna 2018 PDF Print E-mail

W dniu 4 grudnia 2018 roku odbył się szkolny etap Olimpiady Statystycznej. Jest ona olimpiadą tematyczną. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w niej udział 13 uczniów. I miejsce zdobyła Julia Kowalik z klasy II TE, II miejsce- Paulina Kęsik z klasy III TE, III miejsce- Danusia Zalewska z klasy III TE. Osoby te zakwalifikowały się do etapu okręgowego. GRATULUJEMY!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 172