zsaslawno.pl
Zaduszki Literackie PDF Print E-mail

Dnia 31 października w bibliotece szkolnej odbyły się Zaduszki Literackie. W ten sposób postanowiliśmy uczcić wyjątkowych twórców literatury, którzy odeszli od nas w ubiegłym roku 

 
"Mistrz Pięknego Czytania" PDF Print E-mail

W bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy "Mistrz Pięknego Czytania". Mistrzem został uczeń klasy I a Tech Mateusz Szymański,  a wyróżnienie otrzymała uczennica klasy II a Szkoły Branżowej Wiktoria Sobierańska. Gratulujemy i zapraszamy za rok!

 
Konkurs literacki "Moje miejsce-moja historia" PDF Print E-mail

29 października w Urzędzie Miejskim odbyło się podsumowanie tegorocznych Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa. Agata Sobolewska z klasy Ib technikum zajęła III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w konkursie literackim "Moje miejsce -moja historia" , zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną wraz z tygodnikiem"Obserwator lokalny" Gratulujemy!

 
Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie PDF Print E-mail

W ramach współpracy szkoły z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Koszalinie starszy specjalista Elżbieta Puzio przybliżyła uczniom klasy I TAK tematykę bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie.

 
Lilak pospolity, czyli.... PDF Print E-mail

Uczniowie klas II i III Technikum Architektury Krajobrazu posadzili na terenie szkoły kilkadziesiąt sadzonek lilaka pospolitego zwanego popularnie bzem. Rośliny podarowało szkole Gospodarstwo Ogrodnicze Krystyna i Zbigniew Kamiński z Żukowa. Dziękujemy!!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 185