zsaslawno.pl
Projekt Bakcyl PDF Print E-mail

23 stycznia 2019r. odbył się pierwszy cykl warsztatów z edukacji finansowej z panią Beatą Rojek. W spotkaniu uczestniczyły klasy 2aT oraz 3aT. Warsztaty zawierały zestawy interaktywnych lekcji z zakresu edukacji finansowej wraz z pakietem materiałów szkoleniowych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań uczniów, zrealizowanych przez przygotowanego dydaktycznie pracownika Banku.

Zajęcia były bardzo interesujące, młodzież chętnie uczestniczyła w dyskusji, zadawała fachowe pytania z zakresu bankowości i finansów. W opinii młodzieży warsztaty przybliżyły zawód bankowca i zagadnienia z zakresu usług finansowych.

czytaj dalej...
 
Wycieczka do Szczecina PDF Print E-mail

W dniu 11 stycznia uczniowie z klasy 2 i 3 tż wybrali się na wycieczkę do Szczecina. Uczennica Julia Lisiecka z klasy 3 tż, która wygrała eliminacje szkolne, brała udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, reszta uczniów wzięła udział w ogólnopolskiej "Nocy Biologów" na Uniwersytecie Szczecińskim. 

 
GRAMY W WOŚP!!! PDF Print E-mail

 
Olimpiada Statystyczna - Zawody Okręgowe Print E-mail

Julia Kowalik z klasy II TE oraz Paulina Kęsik i Danusia Zalewska z klasy III TE w dniu 9 stycznia wzięły udział w Zawodach Okręgowych Olimpiady Statystycznej w Szczecinie. Uczestnicy mieli do rozwiązania dwa testy, a w oczekiwaniu na wyniki  wysłuchali wykładów: „Liczby wokół nas?” oraz „ Co nami kieruje? O skłonnościach w ekonomii”. 

 
Warsztaty edukacyjno-prewencyjne PDF Print E-mail

8 stycznia 2019 klasy: 4 TE/TŻiUG i 4 TI/ TAK uczestniczyły w warsztatach edukacyjno-prewencyjnych, zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Szczecinie. Zrealizowane spotkanie  dotyczyło planowania kariery, a każdy uczestnik  mógł wziąć udział w warsztatach pod hasłem „Jeśli więc chcesz dobrze odnaleźć się na rynku pracy i zależy Ci na tym, żeby kariera była sumą satysfakcjonujących doświadczeń a nie porażek, musisz ją dobrze zaplanować” Celem spotkania było uświadomienie młodzieży jakich błędów unikać w drodze po zawodowy sukces, jak zbudować swoją markę i jak budować relacje, które zaowocują wzajemnymi korzyściami. Organizator: Aneta Leśniak

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 174