zsaslawno.pl
Nowy bus w ZSA PDF Print E-mail

Tak sie prezentuje nasz nowy bus, który został oficjalnie przekazany szkole w dniu 16 października 2018 przez przewodniczącego Rady Powiatu Sławieńskiego Andrzeja Protasewicza oraz naczelnik Wydziału Edukacji Agatę Witkowską. 

 
Dyniowe Garden Party w Dobrzycy PDF Print E-mail

Na zaproszenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa uczniowie klasy I i II Technikum Architektury  Krajobrazu wzięli udział w Dyniowym Garden Party zorganizowanym na terenach  Ogrodów  Hortulus w Dobrzycy. 

 
Budki lęgowe PDF Print E-mail

W dniu 2 października 2018r. w ramach akcji "Budki lęgowe dla naszych skrzydlatych przyjaciół" odbyła się prezentacja dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i 3 ze Sławna przeprowadzona przez panią Podleśniczy Jagodę Grygiel z Nadleśnictwa Sławno. Po prezentacji odbyło się spotkanie z panem Romanem Jóźwikiem właścicielem Usługowo - Produkcyjnego Zakładu Stolarskiego ze Sławna, który wykonał i podarował ZSA budki dla ptaków i owadów.

 
Żywa lekcja historii PDF Print E-mail

Pan mjr rez. Andrzej Liberek dowódca Grupy Rekonstrukcji Historycznej „GRZMOT” działającej przy klubie 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, przedstawił historię, tradycje i szlak bojowy 1 Morskiego Pułku Strzelców. W czasie „żywej lekcji historii” uczniowie dowiedzieli się o czynie zbrojnym żołnierza polskiego we wrześniu 1939 roku oraz mieli możliwość zapoznać się ze sprzętem wykorzystywanym przez żołnierzy piechoty II RP.

 
Prezentacja Szkolnych Kół Zainteresowań 2018 PDF Print E-mail

Jak co roku uczniowie klas pierwszych mieli okazję zapoznać się z ofertą Kół Zainteresowań w naszej szkole. Każdy może znaleźć coś dla siebie: wolontariat, krwiodawstwo, Caritas, fotografia/film, sport, drużyna ratownicza, biblioteka, przedsiębiorczość, robotyka - w tych dziedzinach możecie rozwijać swoje zainteresowania po lekcjach. Jeżeli nie znaleźliście nic dla siebie, czekamy na propozycje!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 167