zsaslawno.pl
Apel z okazji Dnia Papieskiego PDF Print E-mail

Z okazji Dnia Papieskie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez koleżanki i kolegów z klas 3aT, IV TI, IV TE oraz I aT.

 
Dzień Chleba PDF Print E-mail

16 października to Światowy Dzień Chleba. Klasa IIIb T oferowała z tej okazji chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Tradycyjne bo polskie!!! Smaczne bo polskie-nasze!!! 

 
Nowy bus w ZSA PDF Print E-mail

Tak sie prezentuje nasz nowy bus, który został oficjalnie przekazany szkole w dniu 16 października 2018 przez przewodniczącego Rady Powiatu Sławieńskiego Andrzeja Protasewicza oraz naczelnik Wydziału Edukacji Agatę Witkowską. 

 
Dyniowe Garden Party w Dobrzycy PDF Print E-mail

Na zaproszenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa uczniowie klasy I i II Technikum Architektury  Krajobrazu wzięli udział w Dyniowym Garden Party zorganizowanym na terenach  Ogrodów  Hortulus w Dobrzycy. 

 
Budki lęgowe PDF Print E-mail

W dniu 2 października 2018r. w ramach akcji "Budki lęgowe dla naszych skrzydlatych przyjaciół" odbyła się prezentacja dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i 3 ze Sławna przeprowadzona przez panią Podleśniczy Jagodę Grygiel z Nadleśnictwa Sławno. Po prezentacji odbyło się spotkanie z panem Romanem Jóźwikiem właścicielem Usługowo - Produkcyjnego Zakładu Stolarskiego ze Sławna, który wykonał i podarował ZSA budki dla ptaków i owadów.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 167