zsaslawno.pl
Maraton maturalny rozpoczęty! PDF Print E-mail

Początek: 4 maja, godzina 9.00 - wyniki: 3 lipca!

 
Nasi tegoroczni Absolwenci Print E-mail

27 kwietnia pożegnaliśmy naszych czwartoklasistów! Za nami 4 wspólne lata, smutki, złości i radości. Przyszliście do nas jako nastolatkowie, a opuszczacie nasze mury jako dorośli ludzie... Mamy nadzieję, że będziecie mile wspominać czas spędzony w ZSA, przetrwają kontakty i przyjaźnie nawiązane w szkole. Na razie przed Wami matura - jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki (to przeciez także nasz egzamin :)). Więcej zdjęć na fb. 

 
Dzień Otwarty 2018 PDF Print E-mail

W dniu 25 kwietnia mieliśmy Piknik Naukowy Agro połączony z Dniem Otwartym Szkoły. Warsztaty edukacyjne prowadziła firma SmartLab z Gdańska, a promocją szkoły zajęli się uczniowie ZSA. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Wrześnicy, Sławska, Sławna, Postomina i Starego Jarosławia. Wszyscy nasi goście i uczniowie mogli posilić się kiełbaską z grilla, spróbować naszych wypieków, a dla naszych uczniów był to również Dzień Sportu - biegi, siatkówka i piłka nożna (więcej zdjęć fb).

 
Konkurs Gastronomiczny PDF Print E-mail

18 kwietnia został zorganizowany "Szkolny Konkurs Gastronomiczny". Pierwszym zadaniem był test wiedzy o żywieniu, drugim  ubijanie piany z białek na czas, trzecie polegało na rozpoznawaniu przypraw, a czwartym było obieranie ziemniaków tak, aby zostało jak najmniej odpadków. Uczniowie wykazali się wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi, a przy wykonywaniu zadań było dużo śmiechu i zabawy.

 
Sukces Natalii PDF Print E-mail

W organizowanym po raz ósmy Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach w Katowicach naszą szkołę reprezentowała laureatka Zachodniopomorskiego Konkursu o Podatkach w Szczecinie Natalia Młynarz, która zdobyła 3 miejsce w etapie wojewódzkim. Natalia zaprezentowała wysoki poziom wiedzy i umiejętności z zakresu prawa podatkowego, plasując się w pierwszej "30". Gratulujemy Natalii, a szczególne podziękowania kierujemy do pani Aleksandry Bukowskiej, Prezes Banku Spółdzielczego w Sławnie, pani Joanny Michno, właścicielki Biura Rachunkowego „Profit” w Sławnie, pana Wojciecha Landzińskiego, Prezesa ABWood Sp. z o.o. w Sławnie oraz Starostwa Powiatowego w Sławnie za wsparcie finansowe przy organizacji wyjazdu do Katowic.  

 
Nasz nowy samorząd PDF Print E-mail

Nasz nowy , jeszcze niezaprzysiężony, Samorząd Szkolny - od lewej : Patrycja Chmielewska IbT, Krzysztof Moskwa III TAK, Julia Kowalik IaT  

 
"Info-Słupia" PDF Print E-mail

Reprezentacja szkoły w składzie Jóźwik Filip- 3 TI oraz Maliński Mateusz, Mocarski Grzegorz i Zalewski Patryk - 4 TI podczas Międzywojewódzkiego Konkursu Informatycznego InfoSłupia, w którym Grzegorz Mocarski zakwalifikował się do ścisłego finału. Gratulujemy!!! 

 
"Logistyk Przyszłości" PDF Print E-mail

Dnia 12 kwietnia 2018 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej odbył się drużynowy konkurs „Logistyk Przyszłości”, którego celem jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania problematyką współczesnej i przyszłej logistyki. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 TE.

 
Grand Prix PDF Print E-mail

7 kwietnia podsumowano cykl spotkań w ramach Grand Prix w Piłce Siatkowej. II miejsce zajął Zespół Kierowniczy ZSA, a III Uczniowie ZSA. Gratulujemy!!!

 
Zajęcia na Politechnice Koszalińskiej PDF Print E-mail

W dniu 5 marca grupa uczniów z klasy 2 TŻ wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Koszalińskiej. Uczniowie mogli zapoznać się z procedurami oraz wykonać praktycznie badanie kwasowości mleka metodą miareczkowania i specjalną sondą, oraz izolowali nici DNA z cebuli. Zostaliśmy również oprowadzeni po nowo otwartych laboratoriach w których przeprowadza się bardzo ciekawe doświadczenia.

 
Pokaz stołów Wielkanocnych PDF Print E-mail

Dnia 27 marca odbył się w szkole „Pokaz stołów i potraw Wielkanocnych”. Uczniowie klas żywieniowych wykazali się inwencją twórczą i przygotowali różnorodne potrawy słone i słodkie, które bardzo smakowały zaproszonym gościom, nauczycielom i uczniom naszej szkoły.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 73