zsaslawno.pl
Egzaminy poprawkowe - sierpień 2018 PDF Print E-mail

Mamy już ustalone terminy "kampanii sierpniowej" - zapoznajcie się z nimi, pobierzcie zagadnienie i znajdźcie trochę czasu, żeby sie przygotować....

Read more...
 
Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy PDF Print E-mail

W okresie od września 2016 do maja 2018 odbywał się w nasze szkole Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy dla kwalifikacji R.03 (prowadzenie produkcji rolniczej). Kurs, który ukończyło 25 osób, umożliwia przystąpienie do egzaminu zawodowego. Po zdanym egzaminie zawodowym absolwenci uzyskają kwalifikacje rolnicze. Rozpoczęcie II edycji kursu planowane jest na wrzesień 2018. Zapraszamy wszystkich chętnych, są jeszcze wolne miejsca.  

 
Szkolne konkursy z języka angielskiego PDF Print E-mail

W czerwcu odbyły się konkursy z jęz. angielskiego dla klas drugich i trzecich. W klasach trzecich zwyciężyła Natalia Młynarz przed Marleną Sawicką i Karoliną Karlińska. W klasach drugich zwyciężył Dominik Bierło, drugie miejsce zdobył Dawid Szmaro a trzecie Mateusz Szczot.

 
Podsumowanie Szkolnego Roku Sportowego PDF Print E-mail

 
Konkurs ortograficzny z języka angielskiego PDF Print E-mail

Dnia 05.06.2018 odbyło się IV Powiatowe Dyktando z Jęz. Angielskiego dla szkół średnich organizowane przez Zespół Szkół Morskich w Darłowie. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce: Dominik Bierło z klasy II TI i Jakub Hołowaty z klasy IaT. Gratulujemy!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 162