zsaslawno.pl
Wspólnie ze szkołą muzyczną PDF Print E-mail

Po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół Agrotechnicznych wraz z uczniami Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Sławnie w dnu 7 listopada 2018 r. zrealizowała wspólny projekt. Tym razem był to montaż słowno – muzyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Zaproszeni na uroczystość goście mieli okazję wysłuchać m.in. utworów W. Szymborskiej, C.K. Norwida, M. Konopnickiej w wykonaniu Wiktorii Sobierańskiej z kl. IaB, Aleksandry Lauren, Katarzyny Złotkowskiej , Dominika Łopuszyńskiego z klasy II BT.

 
Warsztaty żywieniowe PDF Print E-mail

26 października nauczyciele żywieniowcy zorganizowali warsztaty żywieniowe dla uczniów naszej szkoły. Młodzież aktywnie włączyła się w dyskusję na temat zdrowego żywienia oraz skutków picia napojów energetyzujących i izotonicznych. Mogli również prostą metodą, za pomocą sznurka określić poziom tłuszczu wewnętrznego organizmu.

 
Gala Wolontariatu w Szczecinie PDF Print E-mail

19 października br. nasi uczniowie wraz z opiekunem Szkolnego Klubu HDK, panią Agnieszką Dejk, oraz dyrektorem szkoły panem Marianem Krakowskim uczestniczyli w Gali Wolontariatu zorganizowanej przez Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie w ramach jubileuszu 60-lecia Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Nasza szkoła została wyróżniona za zajęcie pierwszego miejsce za największą ilość pozyskanej krwi (54,245 l). Spotkanie zakończyło się programem artystycznym w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego pt. „Od Hemara do Kofty, czyli polski pejzaż kabaretowy”.

 
Apel z okazji Dnia Papieskiego PDF Print E-mail

Z okazji Dnia Papieskie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez koleżanki i kolegów z klas 3aT, IV TI, IV TE oraz I aT.

 
Dzień Chleba PDF Print E-mail

16 października to Światowy Dzień Chleba. Klasa IIIb T oferowała z tej okazji chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Tradycyjne bo polskie!!! Smaczne bo polskie-nasze!!! 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 167