zsaslawno.pl
Podsumowanie WOŚP w Urzędzie Miasta PDF Print E-mail

18 lutego wszyscy wolontariusze WOŚP spotkali się w Urzędzie Miasta ze Sztabem Miejskim i otrzymali z rąk p. burmistrza Krzysztofa Frankensteina dyplomy za styczniowe granie. Więcej zdjęć fb.

 
Szkolenie z pierwszej pomocy PDF Print E-mail

Wszyscy wiemy, jak ważna jest reakcja na wypadek i umiejętność udzielenia pomocy. Nie tylko uczniowie, równiez nauczyciele i pracownicy obsługi przechodzą szkolenie z zakresu udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Oczywiście pod czujnym okiem p. Piotra Kuliga!

 
Góra Grosza PDF Print E-mail

W dniach od 26 listopada do 18 grudnia 2018 roku uczniowie klasy III TE przeprowadzili w klasach zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które zostały rozłączone z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone. Pomoc polega miedzy innymi na zakupie niezbędnych rzeczy dla dziecka, finansowanie wyjazdów wypoczynkowych, terapii dla rodzin, wsparcie talentów i zainteresowań podopiecznych czy też umieszczenie dziecka w bezpiecznym miejscu na czas kryzysu w jego rodzinie. Uczniowie naszej szkoły zebrali w sumie 464,55 zł. Dziękujemy za WASZĄ pomoc!

 
Walentynki w ZSA PDF Print E-mail

Święty Walenty obchodzony również w naszej szkole. Zapraszamy na fb!

 
Realizacja projektu z zakresu edukacji finansowej „Bakcyl” PDF Print E-mail

11 lutego 2019r. odbył się kolejny  cykl  warsztatów z edukacji finansowej z panią Beatą Rojek. Tym razem w spotkaniu uczestniczyły klasy 1aT, 1bT oraz 2bT. Młodzież aktywnie brała udział w zajęciach i była zainteresowana proponowaną tematyką. 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 174