zsaslawno.pl
Idą święta, idą święta....... PDF Print E-mail

Młodzież naszej szkoły wzięła udział w kampanii społecznej "Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj"

 
Podróż po krajach Unii Europejskiej PDF Print E-mail

W ramach edukacji europejskiej klasa II B Technikum pod kierunkiem nauczyciela Joanny Jędruszczak przygotowała zajęcia „ Podróż po krajach Unii Europejskiej”. Jednym z państw, które "odwiedzili" były Włochy. 

 
 
Pokaz stołów wigilijnych w Darłowie PDF Print E-mail

W Szkole Morskiej w Darłowie odbył się "VII Pokaz Stołów Wigilijnych".  Podczas pokazu trzeba było wykonać kolędę, piosenkę lub pastorałkę, to zadanie wspaniale wykonały Roksana i Patrycja, a drugą konkurencją było ozdobienie przygotowanego wcześniej piernika - do tego zadania przystąpili Aleks i Piotr, którzy dostali tak jak i dziewczyny za kolędę maksymalną ilość punktów. Nasza szkoła uzyskała 4 miejsce na 12 szkół. 

 
Paczka dla Bohatera PDF Print E-mail

14 grudnia przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariusza przekazali do Centrum Wolontariatu w Darłowie, produkty żywnościowe i chemię gospodarstwa domowego, które zebraliśmy w naszej szkole. 

 
Rozgrywki sportowe... PDF Print E-mail

W dniu 12.12.2018r w Zespole Szkół w Darłowie odbyły się rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV: Kacprzak Natalia, Kobylska Paulina, Krzysztof Moskwa i Adamelak Dawid. Po zaciętej rywalizacji drużyna ZSA uplasowała się na III miejscu :) Gratulujemy zawodnikom!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 172