zsaslawno.pl
Warsztaty żywieniowe PDF Print E-mail

W dniu 18 listopada nauczyciele żywieniowcy: Pani Maria Dankowska oraz Ireneusz Parszczyński zorganizowali warsztaty na temat zdrowego stylu życia. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Młodzież została uwrażliwiona na niewłaściwe zwyczaje żywieniowe szkodzące ich zdrowiu, brak ruchu, spożywanie napojów energetyzujących, palenie e-papierosów. Niektórzy mogli zbadać zawartość w swoim organizmie wewnętrznego tłuszczu za pomocą prostych metod.

 
Dzień Przedsiębiorczości PDF Print E-mail

 

 
Olimpiada Statystyczna PDF Print E-mail

7 listopada 2019 roku odbył się szkolny etap Olimpiady Statystycznej. Jest ona olimpiadą tematyczną. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w niej udział 13 uczniów. I miejsce zdobyła Natalia Łysko z klasy II TE, II miejsce- Ewelina Wiśniewska z klasy IV TE, III miejsce- Aleksandra Kasprzak z klasy III TE. Osoby te zakwalifikowały się do etapu okręgowego.

 
Zbiórka krwi PDF Print E-mail

W dniu 5 listopada 2019 roku zostały wznowione akcje zbiórek krwi w naszej szkole.  Zarejestrowano do oddania krwi  17 uczniów, którzy oddali  7 220 ml krwi pełnej. Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły  oddać krwi, zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się 8 stycznia 2020 roku.

 
Zaduszki Literackie PDF Print E-mail

Dnia 31 października w bibliotece szkolnej odbyły się Zaduszki Literackie. W ten sposób postanowiliśmy uczcić wyjątkowych twórców literatury, którzy odeszli od nas w ubiegłym roku 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 184