zsaslawno.pl
Adwentu czas... PDF Print E-mail

Klasa 3b przy pieczeniu pierników...

zobacz więcej
 
Andrzejki w bibliotece PDF Print E-mail

W ostatni piątek nasza biblioteka, za sprawą popularnych Andrzejek, zamieniła się w jaskinie magii. Nie tylko panny mogły tego dnia poznać swoją przyszłość, czy imię przyszłego wybranka, również kawalerowie chętnie brali udział we wróżbach.

 
Dzień Przedsiębiorczości 2019 PDF Print E-mail

Uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie przystąpili do realizacji programu pod hasłem „Światowy Tydzień  Przedsiębiorczości”. Projekt ten zakładał odbycie jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, która dała uczniom możliwość weryfikacji planów edukacyjnych.

czytaj dalej
 
Kocham Cię Polsko! PDF Print E-mail

Dnia 25 listopada 2019r. w bibliotece szkolnej odbyła się druga edycja quizu KOCHAM CIĘ POLSKO. W rozgrywkach wzięły udział dwa rywalizujące ze sobą zespoły 5-cio osobowe BIALI i CZERWONI. Zwycięstwo odniosła drużyna BIAŁYCH. Gratulujemy! Quiz odbył się w ramach trwających w listopadzie obchodów Święta Odzyskania Niepodległości.

 
Młodzieży czytanie PDF Print E-mail

Delegacja młodzieży Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie wzięła udział w kolejnej, czwartej już edycji akcji „Młodzieży Czytanie”, która odbyła się 20 listopada 2019 r. w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie. Młodzież przygotowała p. Agnieszka Zimna.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 185