zsaslawno.pl
II Piknik Naukowy Agro PDF Print E-mail

W piątek 24 maja odbył się w naszej szkole II Naukowy Piknik Agro połączony z Dniem Otwartym szkoły. W tym roku zaprosiliśmyi uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. Młodzież brała udział w różnorodnych pokazach naukowych przeprowadzonych przez firmę SmartLab z Gdańska.

czytaj więcej
 
Wycieczka klasy III bZ PDF Print E-mail

8 maja uczniowie klasy III BZ z wychowawcą zwiedzali położone w Ustce Bunkry Bluchera. Zwiedzanie poprzedziła krótka prelekcja na temat historii Pomorza i samych bunkrów.

 
Nowy Dyrektor ZSA PDF Print E-mail

Miło nam poinformować, że konkurs na dyrektora ZSA wygrał pan Marian Krakowski!!! Gratulujemy i życzymy sukcesów w kierowaniu naszą placówką oraz owocnej współpracy z całą społecznością ZSA.

 
Pożegnaliśmy nasze klasy maturalne... Print E-mail

W dniu 26.04.2018 uczniowie klasy  IV Technikum Informatycznego/ Technikum Architektury Krajobrazu oraz IV Technikum Ekonomicznego /Technikum Żywienia zostali naszymi absolwentami. Życzymy Wam powodzenia na egzaminie maturalnym, realizacji Waszych marzeń związanych z dalszym kształceniem oraz tego, żebyście mogli w życiu robić to, co da Wam radość, spełnienie i możliwość godnego życia... Nie rezygnujcie z marzeń!!!

 
Dziewczyny z Ekonoma na Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach PDF Print E-mail

Dnia 12 kwietnia 2019r. w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się IX Ogólnopolski Finał Konkursu Wiedzy o Podatkach, organizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Ministerstwa Finansów. 

czytaj więcej
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 178