zsaslawno.pl
GRAMY W WOŚP!!! PDF Print E-mail

 
Olimpiada Statystyczna - Zawody Okręgowe Print E-mail

Julia Kowalik z klasy II TE oraz Paulina Kęsik i Danusia Zalewska z klasy III TE w dniu 9 stycznia wzięły udział w Zawodach Okręgowych Olimpiady Statystycznej w Szczecinie. Uczestnicy mieli do rozwiązania dwa testy, a w oczekiwaniu na wyniki  wysłuchali wykładów: „Liczby wokół nas?” oraz „ Co nami kieruje? O skłonnościach w ekonomii”. 

 
Warsztaty edukacyjno-prewencyjne PDF Print E-mail

8 stycznia 2019 klasy: 4 TE/TŻiUG i 4 TI/ TAK uczestniczyły w warsztatach edukacyjno-prewencyjnych, zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Szczecinie. Zrealizowane spotkanie  dotyczyło planowania kariery, a każdy uczestnik  mógł wziąć udział w warsztatach pod hasłem „Jeśli więc chcesz dobrze odnaleźć się na rynku pracy i zależy Ci na tym, żeby kariera była sumą satysfakcjonujących doświadczeń a nie porażek, musisz ją dobrze zaplanować” Celem spotkania było uświadomienie młodzieży jakich błędów unikać w drodze po zawodowy sukces, jak zbudować swoją markę i jak budować relacje, które zaowocują wzajemnymi korzyściami. Organizator: Aneta Leśniak

 
Projekt "Lekcje z ZUS" PDF Print E-mail

Wyniki szkolnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o ZUS pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”:  1. Martyna Kiedrowicz z klasy IIbT, 2. Julia Lisiecka, 3. Wiktoria Mazalon z klasy IIIbT. Dziewczęta zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego olimpiady, który odbędzie się w Szczecinie. Gratulujemy!

 
Jasełka w ZSA PDF Print E-mail

Jasełka przed świętami.... i nasza silna grupa teatralno-wokalna! (fb)

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 172