zsaslawno.pl
"Młodzieży czytanie" PDF Print E-mail

W dniu 20 listopada 2018 r młodzież naszej szkoły wzięła udział w  III edycji akcji „Młodzieży Czytanie”, które odbyło się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Przedsięwzięcie to było kontynuacją wrześniowej akcji Narodowe Czytanie. Organizatorami akcji byli: Kuratorium Oświaty w Szczecinie,  Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie oraz Koszalińska Biblioteka Publiczna. W wykonaniu Wiktorii Skarbek IaB, Jakuba Czesnowskiego z kl. IaT,  Julii Kowalik, Weroniki Skwarek, Łukasza Smyka z kl. IIaT, Patrycji Chmielewskiej, Katarzyny Złotkowskiej,  Jarosława Kamińskiego, Dominika Łopuszyńskiego , Kacpra Podolskiego z kl. IIbT można było wysłuchać fragmentów „Starej baśni” Ignacego Kraszewskiego.

 
Powiatowe obchody rocznicy odzyskania niepodległości PDF Print E-mail

 
Konkurs z okazji Tygodnia Umiejętności Zawodowych PDF Print E-mail

W związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych (5-11 listopada) zrealizowany został konkurs na zaprezentowanie wybranego przez siebie zawodu. Konkurs adresowany był do uczniów klas branżowych. Formą prezentacji mógł być informator, plakat bądź zakładka do książki. Wyróżnione zostały prace Weroniki Hapak oraz Patrycji Gałkowskiej z klasy 2aBR.

 
XIII Pomorski Bieg Niepodległości PDF Print E-mail

W piątek 09.11.2018 na CPSP w Wicku odbył się XIII Pomorski Bieg Niepodległości, w którym nasi uczniowie: Marcel Śpiewak, Jakub Łuczak i Bartek Klimek zajęli II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. W czasie biegu uczestnicy musieli się wykazać sprawnością fizyczną,  znajomością mapy, celnym okiem oraz wiadomościami z historii naszego kraju.

 
Świętujemy 100 rocznicę Niepodległej PDF Print E-mail

9 listopada obchodziliśmy w szkole uroczystość 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Braliśmy udział w uroczystej akademii,

rozegraliśmy turniej "Kocham Cię Polsko",

rozegraliśmy okolicznościowy szkolny turniej piłki siatkowej,

o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy hymn w holu szkoły

oraz na placu Kardynała Wyszyńskiego.

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 167