zsaslawno.pl
Mikołajki w szpitalu PDF Print E-mail

Jak co roku Pan Ireneusz Parszczyński z klasą 3 tż przygotował słodkie niespodzianki dla dzieci przebywających w Sławieńskim szpitalu. Dzieci i rodzice byli mile zaskoczeni przygotowanymi prezentami.

 
Olimpiada Statystyczna 2018 PDF Print E-mail

W dniu 4 grudnia 2018 roku odbył się szkolny etap Olimpiady Statystycznej. Jest ona olimpiadą tematyczną. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w niej udział 13 uczniów. I miejsce zdobyła Julia Kowalik z klasy II TE, II miejsce- Paulina Kęsik z klasy III TE, III miejsce- Danusia Zalewska z klasy III TE. Osoby te zakwalifikowały się do etapu okręgowego. GRATULUJEMY!

 
Quiz "HIV-AIDS - Jestem świadom" PDF Print E-mail

W dniu 30 listopada odbyła się II edycja quizu wiedzy "HIV-AIDS. Jestem świadom."

Podobnie jak w zeszłym roku wzięli w nim udział uczniowie klas żywieniowych trzecich i czwartych. Jest nam miło poinformować, że uczennica klasy 3 TŻiUG Julia Lisiecka zdobyła I miejsce.

 
Akcja HDK PDF Print E-mail

Dnia 29 listopada 2018 roku odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zgłosiło się na nią 31 dawców, zarejestrowano do oddania krwi 29 uczniów, którzy oddali  12 360 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce.  Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogły  oddać krwi, zapraszamy na akcję, która odbędzie się 24 stycznia 2019 roku!

 
Nasi wolontariusze na koncercie charytatywnym dla Nikoli PDF Print E-mail

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili kilka sobotnich godzin na pracę w trakcie koncertu charytatywnego. W punkcie gastronomicznym pracowali: Patrycja Chmielewska, Katarzyna Złotkowska, Jakub Dembowy, Jarosław Kamiński, Krystian Kurzel, Milena Krzemińska, Paweł Domżalski, Kinga Kamińska, Oliwia Pasternacka, Danka Zalewska, Bartek Stryczyński. W punkcie wplatania warkoczyków: Dominika Stawicka, Wiktoria Sobierańska i Daria Egierd. Pomagały przy aukcji: Natalia Łysko i Kasia Łukasik. Podziękowania również dla drużyny ratowniczej i jej opiekuna Pana Piotra Kuliga za pokaz i szkolenie z pierwszej pomocy.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 168