zsaslawno.pl
Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy PDF Print E-mail

W okresie od września 2016 do maja 2018 odbywał się w nasze szkole Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy dla kwalifikacji R.03 (prowadzenie produkcji rolniczej). Kurs, który ukończyło 25 osób, umożliwia przystąpienie do egzaminu zawodowego. Po zdanym egzaminie zawodowym absolwenci uzyskają kwalifikacje rolnicze. Rozpoczęcie II edycji kursu planowane jest na wrzesień 2018. Zapraszamy wszystkich chętnych, są jeszcze wolne miejsca.  

 
Szkolne konkursy z języka angielskiego PDF Print E-mail

W czerwcu odbyły się konkursy z jęz. angielskiego dla klas drugich i trzecich. W klasach trzecich zwyciężyła Natalia Młynarz przed Marleną Sawicką i Karoliną Karlińska. W klasach drugich zwyciężył Dominik Bierło, drugie miejsce zdobył Dawid Szmaro a trzecie Mateusz Szczot.

 
Podsumowanie Szkolnego Roku Sportowego PDF Print E-mail

 
Konkurs ortograficzny z języka angielskiego PDF Print E-mail

Dnia 05.06.2018 odbyło się IV Powiatowe Dyktando z Jęz. Angielskiego dla szkół średnich organizowane przez Zespół Szkół Morskich w Darłowie. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce: Dominik Bierło z klasy II TI i Jakub Hołowaty z klasy IaT. Gratulujemy!

 
STOP!!! PDF Print E-mail

 
14 czerwca - Światowy Dzień Krwiodawcy PDF Print E-mail

 
Sławieński Dzień Dziecka PDF Print E-mail

Jak co roku nasi Wolontariusze zaangażowali sie w pomoc przy organizacji Sławieńskiego Dnia Dziecka. Pogoda dopisała, frekwencja również, a dzieciaki bawiły się wspaniale. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli pomóc w czasie wolnym!!!

 
Chorwacja PDF Print E-mail

W dniach 25.05-31.05 grupa uczniów uczestniczyła w wycieczce do Chorwacji. Zapraszamy na fotorelację na fb.

 
Sukces w SDK PDF Print E-mail

Nasza grupa teatralna pod kierownictwem p. Hanny Dobak zajęła I miejsce wśród szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w III Konkursie na Małą Formę Teatralną o Charakterze Profilaktycznym. Gratulujemy!!!   

 
Koncert zespołu z Bad Doberan PDF Print E-mail

W piątek, 11 maja , odwiedził nas zespół "Seitenwind" ze Szkoły Muzycznej w Bad Doberan. Po spotkaniu z uczniami naszej szkoły odbył się koncert, na którym nasi goście, wraz z uczniami Szkoły Muzycznej w Sławnie, zaprezentowali swoje wersje znanych utworów (również w języku polskim!)

 
Trzymamy kciuki!!! PDF Print E-mail

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 3 of 73