zsaslawno.pl
Góra Grosza PDF Print E-mail

W dniach od 26 listopada do 18 grudnia 2018 roku uczniowie klasy III TE przeprowadzili w klasach zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które zostały rozłączone z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone. Pomoc polega miedzy innymi na zakupie niezbędnych rzeczy dla dziecka, finansowanie wyjazdów wypoczynkowych, terapii dla rodzin, wsparcie talentów i zainteresowań podopiecznych czy też umieszczenie dziecka w bezpiecznym miejscu na czas kryzysu w jego rodzinie. Uczniowie naszej szkoły zebrali w sumie 464,55 zł. Dziękujemy za WASZĄ pomoc!

 
Walentynki w ZSA PDF Print E-mail

Święty Walenty obchodzony również w naszej szkole. Zapraszamy na fb!

 
Realizacja projektu z zakresu edukacji finansowej „Bakcyl” PDF Print E-mail

11 lutego 2019r. odbył się kolejny  cykl  warsztatów z edukacji finansowej z panią Beatą Rojek. Tym razem w spotkaniu uczestniczyły klasy 1aT, 1bT oraz 2bT. Młodzież aktywnie brała udział w zajęciach i była zainteresowana proponowaną tematyką. 

 
Projekt Bakcyl PDF Print E-mail

23 stycznia 2019r. odbył się pierwszy cykl warsztatów z edukacji finansowej z panią Beatą Rojek. W spotkaniu uczestniczyły klasy 2aT oraz 3aT. Warsztaty zawierały zestawy interaktywnych lekcji z zakresu edukacji finansowej wraz z pakietem materiałów szkoleniowych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań uczniów, zrealizowanych przez przygotowanego dydaktycznie pracownika Banku.

Zajęcia były bardzo interesujące, młodzież chętnie uczestniczyła w dyskusji, zadawała fachowe pytania z zakresu bankowości i finansów. W opinii młodzieży warsztaty przybliżyły zawód bankowca i zagadnienia z zakresu usług finansowych.

czytaj dalej...
 
Wycieczka do Szczecina PDF Print E-mail

W dniu 11 stycznia uczniowie z klasy 2 i 3 tż wybrali się na wycieczkę do Szczecina. Uczennica Julia Lisiecka z klasy 3 tż, która wygrała eliminacje szkolne, brała udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, reszta uczniów wzięła udział w ogólnopolskiej "Nocy Biologów" na Uniwersytecie Szczecińskim. 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 172