zsaslawno.pl
Promocja szkoły PDF Print E-mail

W dniach 26 i 28 marca uczniowie szkoły branżowej, zawodowej oraz różnych klas technikum, prezentowali ofertę szkoły przyszłym absolwentom gimnazjów i szkół podstawowych.

 
Zbiórka krwi - marzec 2019 PDF Print E-mail

Dnia 28 marca 2019 roku odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zgłosiło się na nią 28 dawców, zarejestrowano do oddania krwi 25 uczniów, którzy oddali  11 250 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce!

 
DKMS w ZSA PDF Print E-mail

26 marca 2019 roku zorganizowaliśmy Dzień Dawcy Szpiku. Zarejestrowano 18 potencjalnych dawców komórek macierzystych, a to znaczy 18 ludzi o dobrych sercach! Dziękujemy WAM BARDZO! Dziękujemy również naszym wolontariuszom (Karolina Jasik, Klaudia Szymanek, Daria Egierd, Danusia Zalewska, Bartek Stryczyński, Patrycja Nogieć, Roksana Jędraszczyk, Laura Jędrzejczyk, Ewelina Wiśniewska), którzy włożyli w to całe serducho

 
Etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych PDF Print E-mail

Wojewódzki etap olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się 15 marca 2019 r. w Wojewódzkim Oddziale ZUS w Szczecinie. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Martyna Kiedrowicz 2TE, Julia Lisiecka i Wiktoria Mazalon z klasy III TŻiUG. II etap polegał na rozwiązaniu testu, gdzie decydowała szybkość wykonania zadania i prawidłowość rozwiązania testu. Niestety, nie udało się uzyskać minimum uprawniającego do udziału w etapie centralnym.

 
Laureaci finału IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach PDF Print E-mail

14 marca 2019 roku w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie odbył się finał IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Miło Nam poinformować, że laureatkami Konkursu zostały Roksana Jędraszczyk z kl. 3 TE i Natalia Młynarz ( po raz trzeci!!!) z kl. 4 TE i tymsamym uczennice zostały zakwalifikowane Finalu Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 174