zsaslawno.pl
Olimpiada Wiedzy o Polskim i Europejskim Runku Pracy PDF Print E-mail

Dnia 18 września 2018 roku odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy organizowanej jest przez Pracownię Badań, Analiz i Strategii Rozwoju Edukacji w CKU w Białymstoku.  Do etapu okręgowego zakwalifikowali się: Julia Kowalik (II TE), Kacper Słodziński (II TE), Karolina Jasik (III TE), Grzegorz Wołosiuk (III TE), Klaudia Szymanek (III TE), Roksana Jędraszczyk (III TE), Patrycja Nogieć (III TE), Danusia Zalewska (III TE). Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie, który odbędzie się 2 października 2018 roku!

 

 
Szczecin PDF Print E-mail

19 września 2018 - Ekonomiści na XVIII Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki w Szczecinie.

 
Gdy myślę wolność... PDF Print E-mail

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dniu 18 września 2018  w happeningu "Gdy myślę wolność..." zorganizowanym przez Zespół Szkół w sławieńskim amfiteatrze.

 

 
Najlepsi nagrodzeni PDF Print E-mail

Najlepsi uczniowie 2017/2018 zostali wyróżnieni przez p.Starostę Powiatowego. Na uroczystości obecny był p. Andrzej Protasewicz, przewodniczący Rady Powiatu. 

 
Podsumowanie roku po praktyce PDF Print E-mail

W piątek rok szkolny oficjalnie zakończyli uczniowie klas II TAK, II TŻ oraz II TE i III TE/TŻiUG, którzy odbywali praktyki wakacyjne. Na uroczystym apelu obecna była p. Agata Witkowska, naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie APowiatowym.  Osoby z najwyższą średnią zostały wyróżnione nagrodami. Więcej zdjęć na fb.   

 
Praktyki klasy III aT PDF Print E-mail

 Tutaj tylko zajawka! Więcej zdjęć z praktyk wakacyjnych klasy III technikum ekonomicznego na fb. Zapraszamy do obejrzenia.

 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego PDF Print E-mail

Zaczęło się... Niestety wakacje dobiegły końca, ale za to znowu się spotkaliśmy! Podczas inauguracji roku szkolnego odbyło się ślubowanie uczniów klas I. Witamy Was serdecznie w naszej społeczności i życzymy powodzenia! 

 
Zwrot kosztów dojazdu (staż) PDF Print E-mail

Informacje na temat zwrotu kosztów dojazdu i formularze do pobrania - kliknąć w powyższy baner. 

 
Zakończenie roku szkolnego PDF Print E-mail

 
Zakończenie..... PDF Print E-mail

 
Egzaminy poprawkowe - sierpień 2018 PDF Print E-mail

Mamy już ustalone terminy "kampanii sierpniowej" - zapoznajcie się z nimi, pobierzcie zagadnienie i znajdźcie trochę czasu, żeby sie przygotować....

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 73