zsaslawno.pl
Konkurs ortograficzny z języka angielskiego PDF Print E-mail

Dnia 05.06.2018 odbyło się IV Powiatowe Dyktando z Jęz. Angielskiego dla szkół średnich organizowane przez Zespół Szkół Morskich w Darłowie. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce: Dominik Bierło z klasy II TI i Jakub Hołowaty z klasy IaT. Gratulujemy!

 
STOP!!! PDF Print E-mail

 
14 czerwca - Światowy Dzień Krwiodawcy PDF Print E-mail

 
Sławieński Dzień Dziecka PDF Print E-mail

Jak co roku nasi Wolontariusze zaangażowali sie w pomoc przy organizacji Sławieńskiego Dnia Dziecka. Pogoda dopisała, frekwencja również, a dzieciaki bawiły się wspaniale. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli pomóc w czasie wolnym!!!

 
Chorwacja PDF Print E-mail

W dniach 25.05-31.05 grupa uczniów uczestniczyła w wycieczce do Chorwacji. Zapraszamy na fotorelację na fb.

 
Sukces w SDK PDF Print E-mail

Nasza grupa teatralna pod kierownictwem p. Hanny Dobak zajęła I miejsce wśród szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w III Konkursie na Małą Formę Teatralną o Charakterze Profilaktycznym. Gratulujemy!!!   

 
Koncert zespołu z Bad Doberan PDF Print E-mail

W piątek, 11 maja , odwiedził nas zespół "Seitenwind" ze Szkoły Muzycznej w Bad Doberan. Po spotkaniu z uczniami naszej szkoły odbył się koncert, na którym nasi goście, wraz z uczniami Szkoły Muzycznej w Sławnie, zaprezentowali swoje wersje znanych utworów (również w języku polskim!)

 
Trzymamy kciuki!!! PDF Print E-mail

 
Maraton maturalny rozpoczęty! PDF Print E-mail

Początek: 4 maja, godzina 9.00 - wyniki: 3 lipca!

 
Nasi tegoroczni Absolwenci Print E-mail

27 kwietnia pożegnaliśmy naszych czwartoklasistów! Za nami 4 wspólne lata, smutki, złości i radości. Przyszliście do nas jako nastolatkowie, a opuszczacie nasze mury jako dorośli ludzie... Mamy nadzieję, że będziecie mile wspominać czas spędzony w ZSA, przetrwają kontakty i przyjaźnie nawiązane w szkole. Na razie przed Wami matura - jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki (to przeciez także nasz egzamin :)). Więcej zdjęć na fb. 

 
Dzień Otwarty 2018 PDF Print E-mail

W dniu 25 kwietnia mieliśmy Piknik Naukowy Agro połączony z Dniem Otwartym Szkoły. Warsztaty edukacyjne prowadziła firma SmartLab z Gdańska, a promocją szkoły zajęli się uczniowie ZSA. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Wrześnicy, Sławska, Sławna, Postomina i Starego Jarosławia. Wszyscy nasi goście i uczniowie mogli posilić się kiełbaską z grilla, spróbować naszych wypieków, a dla naszych uczniów był to również Dzień Sportu - biegi, siatkówka i piłka nożna (więcej zdjęć fb).

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 72